Connect with Us

Idriz Batha kishte dje ditëlindjen, Erion Braçe i habit të gjithë me postimin për mesfushorin e bardhebluve

Sport

Idriz Batha kishte dje ditëlindjen, Erion Braçe i habit të gjithë me postimin për mesfushorin e bardhebluve

Publikuar

-

Idriz Batha ditën e djeshme ka festuar 28 vjetorin e lindjes dhe urimet për mesfushorin e Tiranës kanë qenë të shumta. Zv. Kryeministri Erion Braçe I njohur dhe për tifozllëkun e madh për Partizanin e ka uruar në Instagram, Bathën edhe pse tashmë luan me rivalët historik. Përtej rivalitetit në fushën e blertë, Braçe ka treguar se jashtë saj janë miq dhe Batha ishte për një mik që I është bërë pjesë e jetës edhe pse nuk e ka takuar kurrë.

Postimi I Erion Braces:

TEBEHESH101VJEC

Ka disa njerez qe nuk i ke takuar kurre,

por behen pjese e jetes prej ngjarjeve apo aktivitetit tend te perditshem,

permuajshem, edhe vitesh!

idi_batha55 une e njoh keshtu!

Ai nuk eshte sot nje vjec,

eshte me teper dhe vitet e tij nuk i fsheh, as fshihen;

Ne fakt eshte keshtu per cdokend!

Ndaj vendosa ta kujtoj dhe uroj keshtu;

TEBEHESH101VJEC

Te kesh shendet e jete per vete e familjen tende!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: