Connect with Us

Video/ Shikoni si argëtohet Ronaldinjo në burg

Sport

Video/ Shikoni si argëtohet Ronaldinjo në burg

Publikuar

-

Ronaldinjo tashmë prej disa ditësh është i izoluar në një burg të Paraguajit. Legjenda braziliane u ndalua në hyrje të këtij vendi, për shkak se ishte duke përdorur një pasaportë false. Për ish-futbollistin e Barcelonës, PSG e Milan, fillimisht u mendua që të lihej i lirë por më pas u vendos pas hekurave në pritje të një vendimi të gjykatës.

Megjithatë, edhe pse në burg, ish-futbollisti po mundohet t’ia kalojë sa më mirë për të kaluar kohën. Dhe, për ta bërë këtë Ronaldinjos i duhet një top.

Kështu, pasi u bë protagonist me një lojë futbolli ku shënoi pesë herë dhe asistoi gjashtë, këtë herë Ronaldinjo ka preferuar një lojë volejbolli me këmbë, teksa ka rënë në sy klasi i tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: