Connect with Us

As karantina nuk i ndan dot Abazajn dhe Dokën/ Sulmuesi i Kukësit “kuzhinier” posaçërisht për mbrojtësin e bardhebluve (video)

Sport

As karantina nuk i ndan dot Abazajn dhe Dokën/ Sulmuesi i Kukësit “kuzhinier” posaçërisht për mbrojtësin e bardhebluve (video)

Publikuar

-

Karantina na ka mësuar të bëjmë disa gjëra që më parë i bënim rrallë, ose nuk i bënim fare dhe na ka bashkuar me njerëzit e afërt, duke kaluar kohë të bukura me ta. Kristal Abazaj dhe Albi Doka janë shokë të ngushtë prej vitesh dhe herë pas here kalojnë kohë me njëri-tjetrin.

Mesa duket as karantina nuk do i ndajë me ata të dy dhe ditën e sotme kanë vendosur ta kalojnë bashkë. Në një “video live” në Instagram Doka qëndron duke biseduar me fansat dhe shijon gatimin e Kristalit, që duket se jeta e paskësh mësuar të gatuajë. Kënga e Vasilis Karas i shoqëron në sfond dhe atmosfera duket mjaft e ngrohtë.

Doka në bisedim e sipër me ndejkësit e videos nuk heziton të lëshojë batuta, teksa shprehet: Shife si gatu Shef Renato për ne tironsit. Kohë mjaft të bukura për të dy djemtë, që edhe pse janë kundërshtarë direkt në fushë, jashtë saj gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë.

Mesa duket as karantina nuk do i ndajë me ata të dy dhe ditën e sotme kanë vendosur ta kalojnë bashkë. Në një “video live” në Instagram Doka qëndron duke biseduar me fansat dhe shijon gatimin e Kristalit, që duket se jeta e paskësh mësuar të gatuajë. Kënga e Vasilis Karas i shoqëron në sfond dhe atmosfera duket mjaft e ngrohtë.

Doka në bisedim e sipër me ndejkësit e videos nuk heziton të lëshojë batuta, teksa shprehet: Shife si gatu Shef Renato për ne tironsit. Kohë mjaft të bukura për të dy djemtë, që edhe pse janë kundërshtarë direkt në fushë, jashtë saj gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: