Connect with Us

Video/ Dita e 10-të në karantinë, Florian Marku merr disa “grushta” nga bashkëshortja

Sport

Video/ Dita e 10-të në karantinë, Florian Marku merr disa “grushta” nga bashkëshortja

Publikuar

-

Boksieri 8 njohur shqiptar, Florian Marku ndodhet i izoluar në shtëpinë e tij në Londër, teksa disa ditë më parë deklaroi se ka qenë me temperaturë të lartë. Tashmë Marku është ngritur dhe po zhvillon stërvitjen brenda ambjenteve të shtëpisë dhe së fundmi ka ndarë me fansat e tij dhe një video së bashku me mesazh. Marku shkruan se qëndrimin në shtëpi njerëzit mund ta rikthejnë nëfavorin e tyre dhe shfaqet teksa bën stërvitje me bashkëshorten e tij Erini Konomi, e cila duket se e ka “grushtuar” disa herë Markun. Padyshim që në shtëpi gjërat për kampionin janë ndryshe nga ringu.

Postimi i Florian Markut:

Dita e 10 e karantines ketu ne Londer. Si po e kaloni kohen brenda ne shtepi ju ? Beni stervitje , tani me shum se kurre mund ta perdorni kohen e qendrimit ne shtepi ne favorin tuaj , duke bere stervitje , rezultatet do jen super pasi te ket mbaruar e gjith kjo situat . Une personalisht kete periudhe po e perdor si faze pergatitore duke u stervit cdo dite disa here brenda dites me @eirini_konomi Me vjen keq qe jam larg families time ket kohe te veshtire por cdo fluturim esht bllokuar Zoti e beft mir.Ju uroj shendet, behuni te forte , te gjithe bashke do ja dalim . Zoti ju rujt.

Dita e 10 e karantines ketu ne Londer. Si po e kaloni kohen brenda ne shtepi ju ? Beni stervitje , tani me shum se kurre mund ta perdorni kohen e qendrimit ne shtepi ne favorin tuaj , duke bere stervitje , rezultatet do jen super pasi te ket mbaruar e gjith kjo situat . Une personalisht kete periudhe po e perdor si faze pergatitore duke u stervit cdo dite disa here brenda dites me @eirini_konomi 😂💪🏼 Me vjen keq qe jam larg families time ket kohe te veshtire por cdo fluturim esht bllokuar Zoti e beft mir.Ju uroj shendet, behuni te forte , te gjithe bashke do ja dalim . Zoti ju rujt🙏🏻

Gepostet von Florian Marku am Dienstag, 31. März 2020

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: