Connect with Us

19 ditë në karantinë, lojtari i kombëtares tregon kush janë 5 aktoret pronografike të preferuara për të

Sport

19 ditë në karantinë, lojtari i kombëtares tregon kush janë 5 aktoret pronografike të preferuara për të

Publikuar

-

Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre të preferuara që po lexojne apo shikojnë gjatë izolimit. Teksa dikush ka zgjedhur lojrat apo filmat e preferuara, mbrojtësi i Kombëtares, Herdi Prenga, i ka surprizuar të gjithë me përzgjedhjen, në ditën e 19-të të karantinës, teksa ka ndarë me tifozët e klubit 5 aktoret e filmave pornografike të preferuara, që ai ua sygjeron fansave që t’i ndjekim.

Këtë përzgjedhje të Prengës, klubi i Rigës e ka shpërndarë në faqen zyrtare, duke shkruar: “PornHub u ofroi një llogari Premium të gjithë njerëzve në mënyrë që të kishin diçka për të bërë gjatë karantinës dhe Herdi Prenga ndan eksperiencën e tij”, shkruhej në statusin e postuar nga klubi, teksa ishin renditur 5 aktoret e filmave porngrafikë, të përzgjedhur nga Prenga.

Ndërkohë brenda në foto shkruhej “Na vjen keq por për shkak të ndjekësve tanë të rinj, na u desh të mbulonim disa pjesë. Kërkoji në Google ore pervers”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: