Connect with Us

E kanë mbajtur të fshehtë, zbulohet lidhja e dashurisë mes Shaqirit dhe këngëtares shqiptare

Sport

E kanë mbajtur të fshehtë, zbulohet lidhja e dashurisë mes Shaqirit dhe këngëtares shqiptare

Publikuar

-

Xherdan Shaqiri ka luajtur në disa shtete, por në asnjë prej tyre duket se nuk i ka ngjitur ndonjë vajzë par ta dërguar t’ja prezantojë prindërve. Mesa duket edhe ai si shumë lojtarë të tjerë shqiptarë ka në plan ta çojë jetën me një vajzë nga atdheu i tij, Kosova.

“Prive.al” zbulon se Xherdani është në një lidhje me këngëtaren Dhurata Ahmetaj. Argumenti i medies së njohur janë udhëtimet e shpeshta drejt Anglisë të Dhuratës, e cila me shumë mundësi shkon në ishull për të kaluar kohë me të dashurin e saj.

Ahmetaj prej kohësh i është ndarë muzikës dhe nuk ka bërë shumë dalje në televizionet kosovare. Ajo kurrë nuk ka dhënë detaje rreth jetës private dhe është e vështirë të gjesh prova më të forta që e lidhin me Xherdanin. Asnjëri prej tyre për momentin nuk kanë publikuar asnjë foto bashkë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: