Connect with Us

I shkon dreri te shtëpia, ish-trajneri i Flamurtarit mendon të marrë çiften

Sport

I shkon dreri te shtëpia, ish-trajneri i Flamurtarit mendon të marrë çiften

Publikuar

-

Ish-trajneri i Flamurtarit, Edmond Lutaj, jeton prej vitesh në Stokholm të Suedisë. Dje vlonjatit i ka ndodhur diçka e pazakontë sapo kishte dalë nga banesa. Këtë e tregon vetë trajneri në një postim në rrjetet sociale, duke vendosur edhe miqtë e tij në “lojë” për atë bëri.

“Duke dalë nga shtëpia në mëngjes për të vajtur për në punë më priste një drer para garazhit. Shqiptari brenda meja më tha merr çiften, ndërsa suedezi brenda meje më foli në vesh dhe më tha: toka që jetojmë u përket të gjithëve. Si mendoni, kush trimufoi?

Zëri i shqiptarit brenda meje apo i suedezit…? Për ju që bëheni kuriozë ta dini se si veprova unë, ju rekomandoj të shikoni një film ne Netflix që quhet “THE GAME CHANGER”. Mbasi të keni parë filmin do ta kuptoni se si unë veprova. Filmi është shumë interesant”, shkruante Lutaj, ndërsa bëri kuriozë shumë miq të tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: