Connect with Us

Trajneri i Kaçes i hap sytë PAOK-ut: Nuk e gjen dot këtë lojtar në treg

Kombëtare

Trajneri i Kaçes i hap sytë PAOK-ut: Nuk e gjen dot këtë lojtar në treg

Publikuar

-

Zyrtarë të lartë të AEL që kanë marrë në huazim dy futbollistët e PAOK, Warda dhe Kaçe, ruajnë një vlerësim të madh për ta. Fillimisht do të ishte aksioneri kryesor i AEL që do të shprehej se këta futbollistë mund të luanin fare mirë për PAOK, ndërsa të njëjtin qendrim e mban edhe vetë trajneri i AEL, Michalis Grigoriou.

“Unë do të pëlqeja që të kisha Wardan dhe Kaçen, që të qendrojnë ende te AEL. Këta janë dy lojtarë dhe djemë të mirë. Kaçe është një lojtar me shumë eksperiencë dhe të dy vijnë nga e njëjta skuadër, ajo e PAOK, ndërsa ne si klub jemi shumë të lumtur me ta.

Besojmë shumë tek ta dhe duam vërtet që të qendrojnë. Personalisht, nëse flasim për Kaçen dhe Wardan, ata mund të luajnë që të dy fare mirë te PAOK, pasi janë futbollistë që nuk mund t’i gjesh lehtë në tregun e lojtarëve”, ka thënë trajneri i AEL. /Sport Ekspres/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: