Connect with Us

Publikoi foton e zhveshur më pas e fshiu, Oriola tregon momentet e karantinës me Eros Grezdën

Sport

Publikoi foton e zhveshur më pas e fshiu, Oriola tregon momentet e karantinës me Eros Grezdën

Publikuar

-

Edhe duan edhe s’duan të konfirmojnë lidhjen. Oriola Marashi dhe Eros Grezda po karantinohen së bashku jashtë vendit në një vilë moderne me pishinë prej nga publikojnë shpeshherë foto të dy.

Duke qenë se çifti ndodhen vetëm, foton mesa duket e ka bërë Erosi. Oriola e postoi në Instagram, por e fshiu menjëherë.

Nuk dihet arsyeja pse modelja u pendua për publikimin e kësaj fotoje e cila tani po bën xhiron e mediave, shkuan “Albeu”.

Kujtojmë që lidhja e Oriolës me Erosin u zbulua vetëm pak kohë më parë. Çifti duken shumë të dashuruar dhe fansat mezi po presin t’i shohin bashkë edhe në publik.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: