Connect with Us

Befason sulmuesi i Barcelonës: Mesi mund të bëjë gjithçka, ama unë jam më i shpejtë

La Liga

Befason sulmuesi i Barcelonës: Mesi mund të bëjë gjithçka, ama unë jam më i shpejtë

Publikuar

-

Sulmuesi i Barcelonës, Martin Breithueit ka bërë një deklaratë befasuese këtë të mërkurë, teksa thotë se ai është më i shpejti te skuadra e Barcelonës, duke lënë pas në këtë mënyrë dhe yllin Lionel Mesi.

Gjithsesi, danezi foli me fjalët më të mira të mundshme për 6 herë fituesin e Topit të Artë, duke u shprehur se nuk ka asgjë që ky i fundit nuk arrin ta bëjë. Këto dy deklarata u bënë gjatë përgjigjeve që ai i dha pyetjeve të ndryshme të fansave në faqen e Barcelonës në Twitter.

-A ka ndonjë gjë që nuk mund të bëjë Mesi? Nëse ka, atëherë unë nuk kam arritur ta shoh akoma.

-Lojtari më i shpejtë i Barcelonës? Me atë po flisni.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: