Connect with Us

Interpretim emocionues, Bare dhe Sadiku iu mësojnë himnin shqiptar… spanjollëve

Kombëtare

Interpretim emocionues, Bare dhe Sadiku iu mësojnë himnin shqiptar… spanjollëve

Publikuar

-

Klubi i Malagës, duke përfituar nga  periudha e izlomimit për shkak të Koronavirusit, ka menduar t’i argetojë tifozët në rrjetet sociale, duke postuar një video gazmore, ku shfaqen 2 futbollistët e Kombtares, Keidi Bare dhe Armando Sadiku teksa këndojnë himin e Shqipërisë.

Bare i jep edhe më shumë emocion interpretimit duke u ngritur në këmbë, ndërsa Sadiku e shoqëronte me dorën ne zemër dhe duke e kënduar teksa qendronte i ulu. Video është xhiruar përpara mbylljes në shtëpi për shkakun e Koronavirusit, por klubi spanjoll ka zgjedhur që ta publikojë në këtë moment karantine.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”es” dir=”ltr”>Ojo que Keidi se nos arranca por el himno de Albania 🇦🇱<br><br>La que liaron estos dos… 😅 ¡Próximamente en el <a href=”https://twitter.com/hashtag/DueloTesesa?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#DueloTesesa</a>!<a href=”https://twitter.com/tesesa_malaga?ref_src=twsrc%5Etfw”>@tesesa_malaga</a> <a href=”https://t.co/fs1RWlWOue”>pic.twitter.com/fs1RWlWOue</a></p>&mdash; Málaga CF (@MalagaCF) <a href=”https://twitter.com/MalagaCF/status/1250836743034671105?ref_src=twsrc%5Etfw”>April 16, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: