Connect with Us

“Vanda ka bërë seks me Maradonën”, rrëfimi i bujshëm: Ishin aq të zhurmshëm sa që nuk mund të flija

Sport

“Vanda ka bërë seks me Maradonën”, rrëfimi i bujshëm: Ishin aq të zhurmshëm sa që nuk mund të flija

Publikuar

-

Vanda Nara është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave. Është thuajse e pamundur që të mos flitet çdo ditë për të. Ajo fitoi famë të madhe pasi prishi miqësinë mes dy futbollistëve argjentinas, Mauro Ikardi dhe Maksi Lopez, duke u martuar me shokun e ngushtë të ish-bashkëshortit.

Gjithashtu, miqësia e saj me legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona është një tjetër lajm i bujshëm që ka “gozhduar” Vandën në një nga personazhet më të lakuara në mediat rozë.

Kjo histori interesante e modeles me Maradonën bëri bujë në vitin 2018, kur u zbulua nga Mirta Legrand, një prezantuese e famshme në Argjentinë. Ajo pretendon se Vanda, gruaja e Ikardit, kishte fjetur me legjëndën argjentinase, duke bërë seks të zhurshëm në një suitë luksoze.

“Kam drekuar në një hotel në Mar del Plata dhe kur dola jashtë, Vanda erdhi tek unë: ‘Pse nuk më fton në emisionin tënd?, unë i thash: ‘A je ti ajo që bëri seks me Maradonan?”, tregon Mirta.

“Isha në një suitë luskoze dhe ata ishin aq të zhurmshëm sa që nuk mund të flija. Ata lëviznin edhe mobiljet dhe nuk e kuptoja se çfarë bënin saktësisht”, shtoi ajo. Vanda Nara, megjithatë, mohoi zërat edhe  pse në internet qarkullonte një video ku ajo shihej me të brendshmet e Maradonas.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: