Connect with Us

Skandal në Angli/ Sulmuesi italian thyen karantinën dhe organizon festë të egër me modele

Sport

Skandal në Angli/ Sulmuesi italian thyen karantinën dhe organizon festë të egër me modele

Publikuar

-

Moise Kin, ka tërbuar drejtuesit e Evertonit, teksa ka thyer rregullat e karantinës, duke organizuar një party në shtëpi me disa modele. Foto dhe video të ndryshme janë duke qarkulluar në mediat britanike, nga kjo festë e shthurrur. Pamjet kanë dalë nga një grup privat në Snapchat.

Në fotografitë shikohen disa femra, që besohet se janë modele të përfshira në akte seksuale me burrat e pranishëm në festë. Pas publikimit të këtij lajmi skandaloz, ka reaguar edhe klubi anglez.

“Everton është tmerruar kur kanë mësuar mbi incidentin ku është përfshirë një lojtar i ekipit të parë, i cili ka injoruar udhëzimet e qeverisë dhe politikat e klubit në lidhje me krizën e krijuar nga coronavirusi.

Klubi ka shprehur fuqimisht zhgënjimin ndaj lojtari dhe ka bërë të qartë se veprime të tilla janë të papranueshme. Njerëzit e mahnitshëm në NHS meritojnë respektin më të madh për punën dhe sakrificën e tyre. Mënyra më e mirë për t’u treguar atyre respektin tonë është duke bërë gjithçka mundemi që t’i mbrojmë”.

Një burim pranë vetë sulmuesit, për Daily Star ka deklarua se festa ishte e egër dhe vazhdoi deri në orët e para të mëngjesit. Bëmat e Kin këtë javë kanë qenë të shumta, pasi fillimisht fotografoi veten në një avion privat, kurse më pas u pa duke kërcyer mbi pjesën e prapme të një makine, së bashku me shok, kurse tjetri u bënte atyre fotografinë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: