Connect with Us

Të tjera

Sport 13:25 - 23 Prill, 2020

Ish-futbollisti i akademisë së Skënderbeut në luftë me sëmundjen e keqe, apelon për ndihmë

Ish-futbollisti i akademisë së Skënderbeut, Dorjan Tahirllari është përfshirë në një luftë të ashpër me sëmundjen. 18-vjeçari vuan nga një tumor malinj, teksa edhe pse ka...

Sport 09:20 - 23 Prill, 2020

E BUJSHME/ Sëlltiku dhe Gllasgou “luftë” për Ekubanin, ja shifra që ka vendosur Trabzonspori

Ish-sulmuesi i Partizanit Kaleb Ekuban mund të rikthehet sërish në Mbretërinë e Bashkuar, por jo te Lids Junajtid. “GhanaSoccerNet” raporton se futbollisti italo-ganez kërkohet nga dy...

Sport 17:52 - 22 Prill, 2020

Makthi i koronavirusit, UEFA konsideron ndryshimin e rëndësishëm për Ligën e Kampioneve

VAR-i mund të hiqet për vazhdimin e pjesës së mbetur të sezonit të Ligës së Kampioneve. “RMC Sport” raporton se frika e infektimit me koronavirus dhe...

Sport 13:25 - 22 Prill, 2020

“Vanda ka bërë seks me Maradonën”, rrëfimi i bujshëm: Ishin aq të zhurmshëm sa që nuk mund të flija

Vanda Nara është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave. Është thuajse e pamundur që të mos flitet çdo ditë për të. Ajo fitoi famë të...

Sport 17:22 - 21 Prill, 2020

Futbollisti korçar kalon karantinën duke i lyer flokët të dashurës

Futbollistët e kanë patur shumë të vështirë vetizolimin këtë periudhë, sepse janë mësuar duke luajtur dhe duke u stërvitur. Megjithatë, ka edhe raste kur ata dinë...

Sport 10:48 - 21 Prill, 2020

Me sy e veshë nga mbledhja e rëndësishme, UEFA vendos sot për kampionatet

Kjo javë pritet të jetë vendimtare për fatet e çdo kampionati në Europë, por jo vetëm. Sipas një njoftimi që ka bërë vetëm tre ditë më...

Sport 18:36 - 20 Prill, 2020

Prekëse/ Qeni pret të shohë Kurtin, ish-trajnerin e boksit që humbi jetën nga koronavirusi

Raste të shumta, kanë vërtetuar se qeni është një mik shumë i m irë për njeriun. Ata njihen për besnikërinë e tyre dhe nuk e braktisin...

Sport 23:36 - 19 Prill, 2020

E DHIMBSHME/ Humb jetën nga infarkti ish-lojtari i Vllaznisë dhe biznesmeni i njohur

Ish-lojtari i hendbollit dhe ish-presidenti i klubit të Vllaznisë së hendbollit Nikolin Karroca është ndarë papritur nga jeta ditën e sotme. Ai vdiq në moshën 52-vjeçare...

Sport 16:00 - 19 Prill, 2020

Lajm i hidhur për sportin, ndërron jetë legjenda e futbollit të Kosovës

Një lajm i hidhur ka ardhur ditën e sotme për futbollin e Kosovës, teksa është ndarë nga jeta legjenda Bahri Shemsedini. Legjenda kosovare është ndarë nga...

Sport 16:34 - 18 Prill, 2020

Moderatorja e Supersportit nuk i reziston dot diellit, del e zhveshur në ballkon

Moderatorja e “Supersport”, Lei Kraja, duket se nuk i ka rezistuar dot kohës së bukur që ka përfshirë vendin tonë. Bukuroshja është shfaqur me seksi se...