Connect with Us

All posts tagged "100 mln Euro"

BundesLiga 15:15 - 28 Mars, 2020

Bayern i tregon derën Neuer-it, i vë syrin portierit 100 milionë eurosh

Mund të ketë ndryshime të rëndësishme te Bayern Munich për sa i takon merkatos. Veçanërisht për sa i takon rolit të portierit. Zërat në lidhje me...

La Liga 19:55 - 29 Janar, 2020

Barcelona ofron 100 milionë euro për këtë sulmues, merr mbrapsht përgjigjen e pabesueshme

Everton ka refuzuar një ofertë kolosale prej 100 milionë eurosh për sulmuesin, Richarlison. Është ky lajmi i bujshëm që vjen nga mediat britanike, që zbulojnë se...

Sport 22:10 - 24 Dhjetor, 2019

E tepron PSG/ 100 milionë euro për një-17 vjeçar

Eduardo Camavinga është talenti më i ri i futbollit botëror dhe që luan në Francë me Rennes. Mesfushor i talentuar, vetëm 17 vjeç, debutoi sezonin e...

Seria A 20:44 - 23 Nentor, 2019

Ylli i Serisë A po vuan shumë këtë sezon, PSG bën gati çekun me 100 milionë euro për kartonin e tij

Shtohen gjithnjë e më shumë zërat që flasin për një largim nga Juventusi të Cristiano Ronaldos në fundin e këtij sezoni. Portugezi nuk ka një marrëdhënie...

Seria A 12:38 - 16 Nentor, 2019

Është vetëm 19-vjeç, por kushton sa CR7/ Juventusi gati të bëjë çmendurinë e radhës

Edhe pse merkato do ende kohë, Juventusi po mendon që tani për lëvizjet e radhës. Objektiv i madh i bardhezinjve është ylli i ri i Spanjës,...

BundesLiga 14:35 - 14 Nentor, 2019

Kushton 100 milionë euro dhe e kërkon gjysma e Europës/ “Djaloshi i artë” i Dortmundit kërkon largimin

Ishte thjesht çështje kohe. Të gjithë e dinim që shumë shpejt do vinte momenti kur Jadon Sancho të kërkonte largimin nga Dortmundi dhe kështu po ndodh....

Seria A 20:30 - 15 Tetor, 2019

Pep Guardiola nuk kënaqet me yjet që ka/ Planifikon transferimin më të shtrenjtë në histori

Man. City ka shfaqur këtë sezon shumë probleme në mbrojtje, pas dëmtimeve të rënda të Aymeric Laporte dhe John Stones, duke e detyruar Guardiolën të aktivziojë...

BundesLiga 12:40 - 18 Shtator, 2019

Juventusi piketon talentin gjerman/ Kushton 100 milionë euro

Edhe pse afati është mbyllur, Juventusi kurrë nuk pushon përsa i përket merkatos. Bardhezinjtë kanë nisur që tani nga puna për objektivin e madh të merkatos...

Premier Liga 15:49 - 13 Shtator, 2019

Këta janë 20 mbrojtësit më të shtrenjtë në botë/ Vetëm njëri prek 100 milionë euro

Virgil van Dijk u zgjodh pak ditë më parë “Lojtari i Vitit” nga UEFA, ndërsa është favorit kryesor për “Lojtari i Vitit” nga FIFA dhe “Topin...

Sport 13:42 - 7 Korrik, 2019

I ofrojnë 100 milionë euro/ Mourinho merr vendimin surprizë

Jose Mourinho është ende një trajner i lirë dhe që nga koha kur u shkarkua si trajner i Manchester United, “Special One” nuk ka gjetur ende...

Sport 21:31 - 18 Qershor, 2019

Reali nuk ka të ngopur këtë merkato/ 100 milionë euro për yllin e radhës

Manchester United po bën çmos për ta mbajtur në skuadër, por nga ana tjetër Reali i Madridit nuk heq dorë nga mesfushori francez Paul Pogba, i...

Sport 22:21 - 7 Qershor, 2019

Më në fund/ Real Madrid zyrtarizon goditjen e madhe

Pas shumë negociatave, më në fund Real Madrid zyrtarizon transferimin e Eden Hazard nga Chelsea. Lajmi u konfirmua pak më parë nga vetë klubi madrilen në...

Sport 21:09 - 21 Maj, 2019

Lajm bombë nga Italia/ Juve arrin marrëveshjen me yllin e rivalëve 120 milionë eurosh

Mesfushori i Lazios, Sergei Milinkovic-Savic, nuk ka mundur të përsëritë sezonin e kaluar ku ishte protagonisti i një sezoni të shkëlqyer te Lazios. Pavarësisht rënies në...

Sport 17:32 - 19 Maj, 2019

PSG fillon merkaton/ 100 milionë euro për transferimin e parë

PSG ka rikthyer sërish vëmendjen e saj te mesfushori kampion bote N’Golo Kante, që luan në Premier League me Chelsea (luan me “blues” prej vitit 2016)....

Sport 19:08 - 13 Maj, 2019

Zidane e tepron/ 100 milionë euro për yllin e Dortmundit

Jadon Sancho i Borussia Dortmund thuhet të jetë në listën e dëshirave të gjigantëve spanjollë, sipas “Don Balon”. Real Madrid dhe Barcelona kanë shfaqur interes për...