Connect with Us

All posts tagged "19-vjecar"

Sport 15:38 - 25 Shkurt, 2020

Thyeu stolat në “Air Albania”/ Arrestohet 19-vjeçari

Tjetër i arrestuar për stolat e thyer në stadiumin “Air Albania” gjatë ndeshjes Kukësi-Tirana. Policia e Shtetit ka dalë me një tjetër njoftim dhe bën me...

BundesLiga 11:30 - 2 Shkurt, 2020

E jashtëzakonshme/ 19-vjeçari më i famshëm në botë vendos rekordin e madh

Erling Haaland vazhdon të magjepsë Dortmundind he gjithë të tjerët, me formën fantastike që po tregon në fushën e lojës. 19-vjeçari shënoi dy gola në fitoren...

Sport 22:10 - 17 Shtator, 2019

E jashtëzakonshme/ Video: 19-vjeçari shënon 3 gola në pjesën e parë në Champions League

Salzburgu po fiton në fushën e vetë me rezultatin e thelle 5-1 ndaj belgëve të Genk, në 45 minutat e para në ndeshjen e vlefshme për...

Sport 11:47 - 11 Prill, 2019

Si ndalet Ronaldo?/ “Fëmija” i Ajaxit zbulon metodën më të thjeshtë… duke e plasur në tokë (Video)

Të mërkurën në mbrëmje Ajax kreu vetëm një zëvendësim ndaj Juves, duke i dhënë 15 minutat e para në karrierë në Champions djaloshit Jurgen Ekkelenkamp, i...

Sport 13:32 - 19 Mars, 2019

Tragjedi në çiklizëm/ Ndërron jetë 19-vjeçari pas një aksidenti gjatë garës

Një tjetër tragjedi në sportin e çiklizmit, por këtë herë në garë. Një 19-vjeçar diletant belg, Stefan Loos, humbi jetën pas një aksidenti në një rreth-rrotullim,...

Sport 13:48 - 10 Shtator, 2018

Tronditet Franca/ Vritet me kallashnikov ylli i ri i futbollit

Një lajm shumë i hidhur ka marrë skuadra e Saint-Etienne që luan në Ligue 1 në Francë, ku raportohet se lojtari ëillim Gomis është qëlluar për...