Connect with Us

All posts tagged "2017"

La Liga 12:14 - 9 Tetor, 2019

Messi zbulon të vërtetën/ Ja pse doja të largohesha nga Barcelona në vitin 2017

Në vitin 2017, Lionel Messi ka menduar seriozisht të largohet nga Barcelona. Në interevistën e gjatë dhënë për radion kryesore katalane, 32-vjeçari shpjegoi se problemet me...

Sport 16:10 - 18 Shtator, 2018

Liverpooli ishte shumë pranë Mbappes në verën e 2017/ Nuk do ta besoni dot pse nuk u krye transferimi

Jurgen Klopp raportohet të ketë qenë shumë pranë transferimit të Kylian Mbappe te Liverpool përpara se ai të kalonte për 180 mln euro te Paris Saint-Germain....

Sport 20:24 - 3 Janar, 2018

7 sfidat e CR7/ Ja synimet e Ronaldos për vitin 2018

Cristiano Ronaldo përfundoi vitin 2017 me 5 trofe kolektiv, 4 të tjerë individual dhe me shumë rekorde të thyera në të gjitha kompeticionet. Por viti 2017...