Connect with Us

All posts tagged "45 minutat e para"

Sport 18:58 - 9 Mars, 2020

45 minutat e para/ Ja rezultatet dhe golat në Skënderbeu-Kukësi dhe Vllaznia-Partizani

Janë mbyllur pjesët e para në dy takimet e Superiores, Vllaznia-Partizani dhe Skënderbeu-Kukësi. Në Shkodër, Vllaznia e mbylli fraksionin e parë të lojës në avantazh, falë...

Super Liga 14:50 - 8 Mars, 2020

45-minutat e para/ Teuta-Flamurtari, Luftëtari-Bylis, ja rezultatet dhe golat

Janë mbyllur 45 minutat e para të dy ndeshjeve të orës 14:00, të vlefshme për javën e 26-të të Superiores. Surprizë e madhe në “Niko Dovana”,...

Sport 17:48 - 4 Mars, 2020

Mbyllen 45 minutat e para/ Ja rezultatet në 4 sfidat e Superiores

Janë mbyllur 45 minutat e para në 4 ndeshjet e javës së 25-të të Superiores. Në Korçë, Skënderbeu po fiton 1-0 ndaj Luftëtarit. Vendasit gjetën rrjetën...

Sport 21:47 - 26 Shkurt, 2020

Champions League: 45 minutat e para/ Rezultat surprizë në Francë, heshtje në Madrid

Janë mbyllur 45 minutat e para në dy takimet e mbrëmjes në Champions League. Në Madrid, pjesa e parë në supersfidën mes Realit dhe Cityt është...

Sport 17:51 - 22 Shkurt, 2020

Mbyllen 45 minutat e para, 6 gola të shënuar/ Partizani dhe Skënderbeu në avantazh

Janë mbyllur 45 minutat e para të dy takimeve të fundit të javës së 23-të të Superiores. Në “Air Albania”, Partizani po fiton 2-1 ndaj Bylis....

Sport 21:49 - 19 Shkurt, 2020

Champions League: Mbyllen 45 minutat e para/ Paqe në Londër, Atalanta bën ligjin në “San Siro”

Janë mbyllur 45 minutat e para të dy takimeve të sotme në Champions League. Në “San Siro”, Atalanta fiton 2-0 ndaj Valencias. Hateboer hapi serinë e...

Sport 21:48 - 18 Shkurt, 2020

Champions League: 45 minutat e para/ 1 gol në Madrid, paqe në Dortmund

Kanë përfunduar 45 minutat e para në dy ndeshjet e mbrëmjes për Champions League, të vlefshme për fazën e 1/8-ve. Në “Wanda Metropolitano”, pjesa e parë...

BundesLiga 16:20 - 1 Shkurt, 2020

45-minutat e para/ 4 gola në Mainz-Bayern, Dortmundi shkon i qetë në dhomat e zhveshjes

Janë mbyllur pjesët e para në ndeshjet e javës së 20-të në Bundesligë. Bayerni po fiton 1-4 në trasfertë ndaj Mainz. Për bavarezët shënuan Lewandowski 7′,...

La Liga 20:48 - 18 Dhjetor, 2019

El Clasico/ Ja çfarë ndodhi në 45 minutat e para

Sapo është mbyllur pjesa e parë 0-0 në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Realit, “El Clasico” e parë e këtij sezoni. Edhe pse mungoi goli ishte...

Seria A 15:50 - 15 Dhjetor, 2019

45-minutat e para/ Juventusi “OK”, heshtje në “San Siro”

Janë mbyllur 45 minutat e para të tre takimeve të drekës në Serie A. Në “San Siro”, Milani po barazon pa gola ndaj Sassuolos. Një pjesë...

Sport 19:45 - 12 Dhjetor, 2019

Europa League: 45 minutat e para/ Lazio mbetet jashtë

Janë mbyllur 45 minutat e para të ndeshjeve të fundit të Europa League për këtë raund. Golat kanë qenë me pikatore në këto 45-minuta të para....

Sport 21:52 - 10 Dhjetor, 2019

Champions: 45 minutat e para/ Lukaku nderon Interin, shoku i Olayinka hesht Dortmundin

Janë mbyllur 45 minutat e para në takimet e mbrëmjes në Champions League, të cilat janë të fundit për këtë fazë. Në “San Siro”, Inter-Barcelona 1-1....

Sport 19:43 - 10 Dhjetor, 2019

Champions: 45 minutat e para/ Napoli sguron kualifikimin, Liverpooli ende në pritje

Janë mbyllur 45-minutat e para në dy takimet e Grupit E në Champions League. Në “San Paolo”, Napoli fiton 3-0 ndaj Genk, me tregolëshin e shënuar...

Premier Liga 21:22 - 4 Dhjetor, 2019

45 minutat e para: Barazim në “Old Trafford” dhe në “Stamford Bridge”

Janë mbyllur 45 minutat e para në takimet e javës së 15-të në Premier League. Në supersfidën që po luhet “Old Trafford”, Man. United dhe Tottenhami...

Sport 21:50 - 27 Nentor, 2019

Champions: 45 minutat e para/ Barça leksione Dortmundit, Napoli bën surprizën në Angli

Janë mbyllur 45 minutat e para të takimeve të mbrëmjes në Champions League. Supersfida kryesore që luhet në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Dortmundit është mbyllur...