Connect with Us

All posts tagged "agjent"

Kombëtare 19:20 - 14 Mars, 2020

E bujshme/ Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli

Mario Giuffredi vazhdon të flasë për të ardhmen e Elseid Hysaj. Menaxheri i futbollistit të kombëtares shqiptare në një intervistë për Radio Punto Nuovo, ka vlerësuar...

Seria A 14:22 - 11 Shkurt, 2020

Trajner? Jo, jo! / Zbulohet profesioni i ri i Francesco Tottit

Francesco Totti luajti deri në moshën 40-vjeçare me Romën e tij të dashur dhe tani është gati për një sfidë të re. Ish-kapiteni legjendar i verdhekuqve...

Seria A 12:16 - 15 Tetor, 2019

E zbulon agjenti i tij/ Ja kur Buffon do të varë këpucët në gozhdë

Kur të gjithë prisnin që në fund të verës së kaluar, Gigi Buffon, në moshën 41-vjeçare, t’i jepte fund karrierës pas aventurës te PSG-ja që zgjati...

Sport 22:02 - 15 Qershor, 2019

Dikur e vidhnin dhe merrte 20 euro në javë/ Sot është ndër më të mirët në botë dhe super i paguar

Shumë futbollistë marrin miliona euro fitime në vit, por sigurisht rruga për të arritur deri në majat e futbollit nuk ka qenë e lehtë për ta....

Sport 16:07 - 25 Maj, 2019

Skandal te ekipi i madh i Serisë A/ Përfundon në pranga agjenti maniak

Agjentët e futbollit janë bërë shpesh koka të mëdha krimi. Rasti më i fundit u parandalua në kryeqytetin italian, Romë, ku një 53 vjeçar, i cili...

Sport 15:22 - 11 Maj, 2019

Tani e kërkojnë të gjithë gjigantët e Europës/ Man. United e refuzoi se kishte frikë se mos shëndoshej

Manchester United e ka patur në duar kartonin e mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs De Ligt, i shumëkërkuar nga të gjithë gjigantët e Europës. Skuadra angleze ka...

Sport 13:05 - 20 Prill, 2019

Tifozët e Realit kanë kohë që kërkojnë largimin e tij/ Ylli i madh i shtang me vendimin e fundit

Në Madrid sezoni po mbyllet në mënyrë të trishtuar, si asnjëherë këto vitet e fundit, ndaj tashmë te Reali presin verën për të nisur revolucionin. Ekziston...

Sport 22:45 - 4 Janar, 2019

Ancelotti nuk e preferon në formacion/ Ja çfarë do të ndodhë me Elseid Hysajn në këtë merkato

Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi, ka deklaruar se lojtari i tij ka tentuar të shkojë te skuadra e Chelseas gjatë verës, megjithatë nëse ai nuk...

Sport 19:11 - 5 Dhjetor, 2018

Elseid Hysaj do të transferohet në Angli? / Ja çfarë thotë agjenti i yllit të kombëtares tonë

Agjenti i Elseid Hysaj është përgjigjur me “Ne do të shohim” kur është pyetur për kalimin e lojtarit të tij në Chelsea, pasi që ai është...

Sport 22:00 - 30 Tetor, 2018

Akuza të forta nga Italia/ Ja kush është njeriu që po merr në qafë Elseid Hysajn

Elseid Hysaj është duke kaluar një nga momentet më të vështira të karrierës së tij te Napoli. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, duket se ka humbur përfundimisht...

Sport 17:25 - 30 Tetor, 2018

Juventusi fut në lojë agjentin e Ronaldos/ E duan me çdo kusht yllin e Bayernit

Emri i ri në tregun e transferimeve të Juventusit, sipas asaj që raportohet nga “Sportbild”, është një kolumbian i njohur. Më konkretisht, mësohet se drejtuesit bardhezinj...

Sport 13:17 - 18 Shtator, 2018

Plas skandal i madh tek Gjermania/ Agjenti i Özil sulmon Neuer, Kroos dhe Müller: Ata janë…

Agjenti i Mesut Özill ka goditur Manuel Neuer, Thomas Müller dhe Toni Kroos, lojtarë të kombëtares së Gjermanisë, lidhur me komentet që bënë në lidhje me...

Sport 16:12 - 13 Shtator, 2018

Kylian Mbappe ishte shumë pranë Chelseas/ Kjo ishte arsyeja qesharake pse nuk ndodhi transferimi

Ish-zbuluesi i talenteve te Chelsea Daniel Boga pretendon se mamaja e Kylian Mbappe ka qenë ajo që ka mbyllur negociatat për transferimin e të riut në...

Sport 16:44 - 13 Gusht, 2018

E konfirmon agjenti i tij/ Luka Modric do të transferohet te Interi

Telenovela Modric vazhdon akoma, por tani jemi në episodet e fundit. Së fundmi agjenti i tij, Marko Naletilic ka deklaruar se herët apo vonë Modric do...

Sport 15:45 - 10 Korrik, 2017

Griezmann nuk është Donnarumma / Rinovon dhe “heq qafe” agjentin

Antoine Griezmann nuk ka shans të largohet nga Atletico Madrid. Ai raportohet se ka pasur një mbledhje me klubin dhe trajnerin Simeone, të cilët i kanë...