Connect with Us

All posts tagged "aksident"

Sport 17:49 - 22 Mars, 2020

Tronditet bota e futbollit/ Sulmuesi 26-vjeçar ndërron jetë në një aksident të frikshëm (foto)

Futbollisti nigerian, Ifeaini Xhorxh ka gjetur vdekjen këtë të diel teksa udhëtonte drejt qytetit të Lagos, pas një aksidenti tragjik me makinë ku ndodheshin dhe dy...

Të tjera 14:01 - 4 Mars, 2020

Shpërndanë foto nga aksidenti i Kobe Bryant, 8 policë e pësojnë keq

Tetë policë të Los Anxhelosit kanë përfunduar nën hetim për shkak se kanë bërë publike disa foto makabre, të shkrepura nga skena e aksidentit me helikopter,...

Të tjera 14:18 - 18 Shkurt, 2020

Aksident i frikshëm nën sytë e Trump/ Video: Makina bën xhiro në ajër dhe në fund shpërthen

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në garën “Daytona500”, ku makina e Ryan Newman fillimisht humbi kontrollin pasi u godit nga pas ndërsa u përplas disa...

La Liga 14:05 - 13 Shkurt, 2020

Përplas makinën e një personi, Zidane bën gjestin e madh

Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane është përfshirë në një aksident të lehtë automobilistik, teksa ka goditur nga mbrapa një makinë tjetër në një lagje...

Sport 12:19 - 28 Janar, 2020

FOTO/ Publikohen fotot nga vendi i ngjarjes ku vdiq Kobe Bryant

Ditën e diel në darkë me orën tonë e gjithë bota u trondit nga vdekja e Kobe Bryant. Legjenda e baskebollit ndërroi jetë pas një përplasjeje...

Sport 20:58 - 26 Janar, 2020

Lajmi më i trishtë i vitit/ Përplaset me helikopter, vdes legjenda e basketbollit

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në California momente më parë. Legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant ka humbur jetën ditën e sotme. 41-vjeçari...

Sport 20:05 - 3 Janar, 2020

E dhimbshme/ Tronditet Franca, ndërron jetë futbollisti 23-vjeçar

Një lajm shumë i trishtë nga Franca. Futbollisti Nathael Julan, 23 vjeç, ka ndërruar jetë pas një aksidenti me makinë. Lojtari i Guingamp ka përplasur automjetin...

Sport 15:34 - 30 Dhjetor, 2019

6 vite pas aksidentit të rëndë të ish-kampionit të botës/ Gruaja e Schumacher jep shpresë

Gruaja e Michael Schumacher ka folur mbi gjendjen shëndetësore të ish-pilotit të Formula 1, i cili në 29 dhjetor 2013 pësoi një aksident me ski dhe...

Të tjera 18:42 - 17 Dhjetor, 2019

Lajm i madh/ Mjeku njofton gjendjen shëndetësore të Schumacher

Lajmet mbi gjendjen shëndetësore të Michael Schumacher janë thuajse me “pikatore” pasi si familja ashtu edhe spitali ku gjermani ndodhet nuk duan të bëjnë publike situatën...

Sport 14:42 - 16 Nentor, 2019

Aksident i shumëfishtë/ Shmanget tragjedia në garat me motorë (video)

Garat me motorë shpesh herë kanë dhuruar skena të frikshme në pistë, aty ku rrëzimet janë diçka që ndodhin rregullisht. Së fundmi, në pistën e Makaut,...

Të tjera 12:51 - 2 Nentor, 2019

“Fluturon” kampioni i botës/ Aksidentohet gjatë provave zyrtare

Edhe pse Marc Marquez e ka siguruar titullin kampion për këtë sezon në Moto GP, sërish garon njësoj si më parë kur ende nuk ishte shpallur...

Sport 21:52 - 10 Tetor, 2019

Nuk kishte vënë rripin e sigurimit/ Shkatërrohet Ferrari, boksieri kampion bote në gjendje të rëndë

Errol Spence, një nga boksierët më të mirë në botë, është plagosur rëndë në një aksident automobilistik. Ashtu siç duket edhe nga foto, Ferrari i tij...

Sport 21:19 - 4 Tetor, 2019

Fluturon motorri/ Video: Piloti i Moto GP shpëton për mrekulli

Piloti spanjoll i Moto GP, Marc Marquez, ka shpëtuar për mrekulli pas një aksidenti të rëndë që ka pësuar sot në provat e lira në pistën...

La Liga 10:19 - 26 Shtator, 2019

Futbollisti i madh spanjoll humbi jetën si pasojë një aksidenti të rëndë/ Dalin në skenë detaje të reja

Futbollisti i madh spanjoll, Jose Antonio Reyes, ndërroi jetë më 1 qershor pas një aksidenti të rëndë në vendlindjen e tij. Dy ditë pas tragjedisë, “Mundo...

Sport 13:25 - 7 Shtator, 2019

Video: Aksident i frikshëm në Formula 3/ Piloti shpëton për mrekulli

Kur ka kaluar vetëm një javë nga vdekja e pilotit 22-vjeçar, Anthoine Hubert, që pësoi përplasje të tmerrshme në Formula 2, një tjetër aksident i frikshëm...