Connect with Us

All posts tagged "alarm"

Sport 22:23 - 10 Mars, 2020

Alarmi Coronavirusi/ Lind ideja e re për Euro 2020 dhe kampionatet kryesore

Përveç kampionateve nëpër Evropë, në kaos dhe në alarm të plotë prej Coronavirusit duket edhe Euro 2020. Pavarësisht se duhet edhe 3 muaj nga nisja e...

Sport 16:10 - 25 Shkurt, 2020

Coronavirus prek edhe Championsin/ Alarmi vjen nga Spanja

Ndeshja mes Valencias dhe Atalantës, në program për t’u luajtur më 10 mars në kuadër të Champions League, mund të mos luhet për shkak të situatës...

Premier Liga 22:26 - 18 Janar, 2020

Bie alarmi i zjarrit/ Video: Mourinho bën reagimin epik

Dikush tentoi të gjejë një mënyrë për të ndalur së foluri trajnerin portugez Jose Mourinho, por nuk ia doli mbanë. Gjatë konferencës për mediat të Jose...

Sport 09:47 - 27 Shkurt, 2019

Alarmohen grekët/ Shqipëria po na rrëmben një super lojtar

Fiorin Durmishaj ka shkëlqyer këtë sezon duke shënuar 6 gola në Superligën e Greqisë, ndërsa 4 të tjerë 22-vjeçari i ka shënuar në kupë, në total...

Sport 17:50 - 12 Janar, 2019

Alarm te Reali/ Sëmuret futbollisti më në formë

Real Madridi po kalon një sezon dëshpërues. Ata filluan vitin 2019-të në mënyrën më të keqe të mundshme. Por lajmet e këqija për ‘Los Blancos’ nuk...

Sport 20:09 - 2 Tetor, 2017

Alarm i portës te kombëtarja / Strakosha nuk luan me Spanjën, ja kush e zëvendëson

Futbollisti i radhës i kombëtares shqiptare  i cili nuk do të jetë gati për ndeshjen me Spanjën është portieri Thomas Strakosha, i cili luan te Lazio....

Sport 20:07 - 23 Mars, 2017

ALARM NË PALERMO / Shqipërisë i dëmtohet mbrojtësi!

Alarm te kombëtarja shqiptare! Sot trajneri Gianni De Biasi mori lajmin më të keq të mundshëm, pikërisht në repartin ku aktualisht kemi më shumë probleme. Qendërmbrojtësi...

Sport 22:15 - 21 Mars, 2017

Alarm nga presidenti i UEFA-s: Botërori do ketë një problem!

Ju duk lajm i madh fakti që Botërori i vitit 2026 do të organizohet me 46 skuadra? Po, mbase për Shqipërinë, si kombëtare e vogël, është...

Sport 16:20 - 11 Gusht, 2015

“Alarm” te Skënderbeu, 700 tifozë vijnë nga Zagrebi

Drejtuesit e Skënderbeut janë vënë në “alarm”, pasi dje drejtuesit e klubit të Dinamos së Zagrebit kanë konfirmuar ardhjen e 700 tifozëve në stadiumin  “Elbasan Arena” për ndeshjen me korçarët. Një...