Connect with Us

All posts tagged "Alban Hoxha"

Sport 16:47 - 31 Mars, 2020

Te Partizani bëhen nostalgjik, kujtojnë momentin kur Alban Hoxha theu rekordin historik

Në këtë moment të vështirë, ku futbolli është gjunjëzuar për shkak të pandemisë së Koronavirusit, klubi i Partizanit ka kujtuar me nostalgji, 13 dhjetorin e vitit...

Sport 14:17 - 12 Dhjetor, 2019

Alban Hoxha dhe Çiljeta nuk përmbahen, puthje e përqafime në publik

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha kanë kohë qe janë në një lidhje dashurie me njëri-tjetrin, por ata i fshihen sa kanë mundësi...

Sport 18:45 - 5 Dhjetor, 2019

Hoxha dhe Trashi tregojnë tmerrin: Fjetëm në makina, mendjen te familja

Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi e kanë përjetuar tërmetin e 26 nëntorit me shumë ankth dhe frikë për jetët e tyre. Kapiteni dhe mbrojtësi i Partizanit,...

Sport 12:48 - 11 Maj, 2019

Alban Hoxha tha se nuk donte që Tirana të bjerë nga Kategoria/ Ja si i përgjigjet Mema

Në kuadër të derbit të nesërm, në konferencën e zakonshme për shtyp ka folur dhe trajneri i bardhebluve, Ardian Mema. Ndër të tjera, Mema ka dhe...

Sport 11:21 - 11 Maj, 2019

A do që të bjerë Tirana nga Kategoria Superiore?/ Ja si përgjigjet kapiteni i Partizanit

Në prag të derbit Partizani-Tirana që do të luhet nesër, në konferencën e sotme për shtyp kanë folur trajneri Skënder Gega dhe kapiteni i të kuqve,...

Sport 21:54 - 7 Janar, 2019

Alban Hoxha dënohet me 3 muaj burg/ Por portieri i Partizanit do t’ia hedhë me…

Alban Hoxha është shpallur fajtor për veprën penale të “drejtimit të automjetit në gjendje të parregullt”. “Panoramasport.al” raporton se ai është dënuar me 3 muaj burgim...

Sport 16:58 - 30 Nentor, 2018

Befasi e madhe nga trajneri i Partizanit/ Surprizon tifozët me vendimin e tij për derbin

Pak minuta para derbit, befasia më e madhe në kampin e partizanit mban emrin Alban Hoxha. Mësohet se gardiani 31-vjeçar, i arrestuar gjatë kësaj jave për drejtim...

Sport 10:42 - 28 Nentor, 2018

Do të luajë apo jo në derbi?/ Trajneri i Partizanit merr vendimin për Alban Hoxhën

Partizani do të ketë një mungesë të rëndësishme në ndeshjen derbi kundër Tiranës. Portier Alban Hoxha nuk do të jetë nën urdhrat e trajnerit Skënder Gega...

Sport 10:48 - 27 Nentor, 2018

Gjykata e Tiranës jep masën për Alban Hoxhën/ Ai duhet të paraqitet…

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë Alban Hoxhën, i cili u ndalua dy ditë më parë nga policia pasi drejtonte makinën në gjendje të dehur....

Sport 12:44 - 26 Nentor, 2018

Shtyhet seanca gjyqësore/ Alban Hoxha mbetet në burg

Është shtyrë për nesër në orën 10:00 seanca gjyqësore për dhënien e masës së sigurisë për  portierin e  Partizanit dhe kombëtares shqiptare, Alban Hoxha. Pasi të...

Sport 10:59 - 26 Nentor, 2018

Alban Hoxha nuk është i vetmi/ Këta janë portierët pijedashës që janë arrestuar nga policia

Futbollistët shquhen për jetën e natës, ndaj shpesh ata janë objekt i njoftimeve të policisë. 2018-ta mund të quhet viti i portierëve pijedashës, pasi para Alban...

Sporti Kryesore 22:51 - 25 Nentor, 2018

Starova: Arrestimi i Alban Hoxhës?/ Mund të ketë ardhur si pasojë e…

Në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH foli dhe Sulejman Starova i cili analizoi ndeshjet e kësaj jave në Kategorinë Superiore duke thënë: “S’ka si të ketë...

Sport 11:05 - 15 Tetor, 2018

Tek Partizani janë në ankth/ Dëmtimi i Alban Hoxhës është shumë më i rëndë nga sa ishte parashikuar

Lajmi i dhënë nga FSHF për dëmtimin e Alban Hoxhës dhe largimin e tij nga grumbullimi para sfidës me Izraelin u duk fillimisht një informacion rutinë...

Sport 11:16 - 13 Tetor, 2018

Dëmtohet portieri i kombëtares para ndeshjes me Izraelin/ Panucci befason me vendimin e tij

Grupi i trajnerit Christian Panucci ka pësuar një tjetër largim, pasi portieri Alban Hoxha është detyruar të lërë kampin stërvitor. Portieri i tretë i kombëtares ka...

Sport 21:54 - 4 Tetor, 2018

Fejohet portieri i Partizanit?/ Çiljeta poston foton e ëmbël të çiftit

Pas ditëve të mira që po përjeton në aspektin profesonial, pasi Partizani i tij qëndron në krye të tabelës në Kampionatin Shqiptar, Alban Hoxha duket se...