Connect with Us

All posts tagged "Albi Doka"

Sport 16:23 - 31 Mars, 2020

“Tirana e meriton titullin”/ Albi Doka ka një kërkesë për FSHF-në

Albi Doka është një lojtar tjetër i Tiranës, i izoluar në shtëpi. Futbollisti prej kohësh është aktiv në rrjetet sociale, duke postuar plot foto, video e...

Sport 15:01 - 31 Mars, 2020

As karantina nuk i ndan dot Abazajn dhe Dokën/ Sulmuesi i Kukësit “kuzhinier” posaçërisht për mbrojtësin e bardhebluve (video)

Karantina na ka mësuar të bëjmë disa gjëra që më parë i bënim rrallë, ose nuk i bënim fare dhe na ka bashkuar me njerëzit e...

Sport 17:53 - 24 Mars, 2020

“Akoma shpreson byrazer?”, Doka batuta me Abazajn dhe Keidi Baren

Albi Doka numëron 24 ndeshje të zhvilluara këtë sezon dhe është një njdë rlojtarët që ka dhënë kotributin e tij për ecurinë fantastike të Tiranës. Bardheblutë...

Sport 17:14 - 23 Mars, 2020

“Unë nuk pyes njeri te Tirona, e kam lejen në xhep”/ Albi Doka nuk e hedh poshtë mundësinë për t’u transferuar te Partizani

Kategoria Superiore është pezulluar për shkak të përhapjes së Coronavirus ndërsa të gjithë aktorët e sportit qëndrojnë të izoluar në shtëpi derisa jeta normale të rikthehet...

Sport 14:58 - 23 Mars, 2020

I propozoi për martesë, modelja ruse i kthen përgjigjen epike Albi Dokës

Në këto ditë që shumica e njerëzve janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të frikës së Koronavirusit, të shumtë janë ata që postojnë video...

Sport 13:40 - 2 Mars, 2020

Albi Doka flet pa doreza/ Këtë sezon do titullin kampion dhe…

Albi Doka ka folur për të ardhmen e tij te Tirana. Mbrojtësi i bardhebluve tregoi se ende nuk ka rinovuar dhe po pret fundin e këtij...

Sport 18:52 - 14 Shtator, 2019

Mema i shqetësuar pas fitores ndaj Skënderbeut/ Doka nuk duhet ta bëjë kurrë atë gjë

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, u duk i kënaqur me fitoren ndaj Skënderbeut në shtëpi, por teknikun e shqetëson fakti që ekipi nuk është i thjeshtë,...

Sport 15:36 - 30 Gusht, 2018

Plas te ekipi i Tiranës/ Ze Maria përjashton yllin e ri

Nuk kanë fund telashet për ekipin e Tiranës. Trajneri brazilian, Ze Maria, ka përjashtuar futbollistin, Albi Doka, i cili do të mungojë në fundjave kundër Kukësit....