Connect with Us

All posts tagged "argjentinas"

Sport 16:35 - 17 Shkurt, 2020

Video: Portieri i shokon të gjithë me këtë veprim të pakuptimtë që bën ndaj kundërshtarit

Një veprim i pakuptimtë i portierit Nahuel Guzman në Meksikë. 34-vjeçari u bë protagonist në ndeshjen që skuadra e tij, Tigres, humbi në transfertë me ekipin...

Seria A 16:56 - 22 Janar, 2020

Milani lë me “gisht në gojë” Interin, fillon bisedimet me yllin argjentinas

Në verë Interi ishte shumë pranë Rodrigo De Paul, por në fund Udinese rezistoi pasi kërkoi më shumë se 40 milionë euro për të. Ndërkohë që...

La Liga 09:53 - 31 Tetor, 2019

Deklarata e javës/ Nëse Messi dëshiron të jetë më i miri, duhet të shkojë te Real Madrid

Megjithëse Messi nuk rresht së shënuari, ka ende shumë tifozë, lojtarë, analistë apo edhe ish-lojtarë që mesa duket akoma nuk janë të bindur se ai është...

Sport 11:21 - 7 Shtator, 2019

Dënohet me 14 vite burg/ Futbollisti abuzoi seksualisht me mbesën e tij

Futbollisti argjentinas, Jonathan Fabbro është dënuar me 14 vite burg për shkak se ka abuzuar seksualisht me mbesën e tij, kur ajo ishte vetëm 6 vjeçe....

Premier Liga 20:29 - 8 Gusht, 2019

Zyrtare/ Ylli argjentinas transferohet te “Gjelat e Londrës”

Ditët e fundit të merkatos kanë qenë intensive për londinezët e Tottenham, të cilët kërkonin të transferoni një mesfushor me tipare sulmuese dhe synimi ishte Dybala....

Sport 13:42 - 21 Mars, 2019

Tragjedia Sala/ Nëna e lojtarit flet pas kaq kohësh: Ata nuk u kujdesën për të…

Dy muaj më parë, e gjithë bota u trondit me atë që i ndodhi futbollistit arggjentinas, Emiliano Sala. Ajo që e ngre zërin tani dhe kërkon...

Sport 11:12 - 13 Mars, 2019

Maradona godet me deklaratën e tij/ Argjentinasit janë krenarë për Messin, por CR7 është…

Pas “tripletës” së madhe të Cristiano Ronaldos të martën në mbrëmje, i cili udhëhoqi eliminimin e Atlético Madridit nga Liga e Kampionëve, duke siguruar përmbysjen 3-0...

Sport 21:36 - 23 Janar, 2019

Zyrtare/ Interi siguron lojtarin 35 milionë eurosh që po shkëlqen në Serie A

Rodrigo De Paul do të jetë lojtari i ardhshëm i Inter. Është arritur akordi mes klubit zikaltër dhe Udinese-s për transferimin e argjentinasit i cili luan si...

Sport 10:20 - 15 Korrik, 2017

Milani nuk ndalet në merkato / Fikson edhe një tjetër argjentinas

Milani nuk ndalet në merkato. Pas zyrtarizimit të mbrojtësit Leonardo Bonucci nga Juventusi dhe mesfushorit Lucas Biglia nga Lazio, kuqezinjtë kanë fiksuar në synimet e tyre...

Sport 10:42 - 1 Shkurt, 2016

Përleshje mes lojtarëve në futbollin argjentinas (VIDEO)

Ndeshja mes Estudiantesit dhe Gimnasias ka kaluar në ndeshje boksi , pasi lojtarët e të dyja skuadrave janë përleshur mes vete.