Connect with Us

All posts tagged "Artan Hoxha"

Sport 09:47 - 13 Dhjetor, 2019

Artan Hoxha: Tifozët e Tiranës më kërkojnë bileta mua, ja kanë lënë vetëm një pike që t’i shesë

Në pritje të derbit të kryeqytetit, në studio televizive është duke u diskutuar mbi pritshmërinë e kësaj supersfide. Gazetari i njohur Artan Hoxha është i ftuar...

Sport 10:18 - 10 Dhjetor, 2019

Artan Hoxha sulmon lojtarin e Bylisit: Paska dalë baba nga Sukthi, te Tirana kapte topat

Artan Hoxha ka reaguar ndaj Jurgen Goxhës, teksa ky i fundit provokonte Partizanin pas fitores 2-1 kundër të kuqve. Gazetari i njohur investigativ përmes një postimi...

Sport 11:00 - 13 Korrik, 2019

Skënderbeu na mësoi keq…/ Nga Artan Hoxha

Vendimi i fundit i CAS që lë në fuqi dënimin 10-vjeçar për Skënderbeun në Kupat e Europës ka shokuar mbarë opinionin publik shqiptar. Skënderbeu bëri për...

artan hoxha rrefen detajet e organizimit te policise diten e neserme
Sport 09:00 - 3 Prill, 2019

Artan Hoxha bën thirrjen e fortë/ Sot kampionët kanë nevojë për ju

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka reaguar në lidhje me ndeshjen që pritet të mbahet sot në stadiumin e Laçit për cerekfinalet e Kupës së Republikes, Laci...

Sport 21:43 - 18 Dhjetor, 2018

Futboll bio shqiptar, adrenalina në maksimum…/ Nga Artan Hoxha

Kategoria e pare, java e 13-te, grupi B. ORIKU i Orikumit vs TOMORRI Beratit 1-0 Ndersa ne ekranet e tv-ve shqiptare sapo kane nisur emisionet sportive...

Sport 16:46 - 19 Mars, 2018

Artan Hoxha shpërthen ndaj FSHF-së: Masakroi Vllazninë me gjyqtarin “dështak”…

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka sulmuar Federatën Shqiptare të Futbollit, pas humbjes së skuadrës së Vllaznisë ndaj Kukësit në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Gazetari Hoxha ka kontestuar...

Sport 21:24 - 20 Maj, 2017

Ndeshja Kukësi-Skënderbeu/Artan Hoxha sulmon FSHF: Keqardhje, ja arsyeja pse s’pranove gjyqtar të huaj

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka hedhur akuza të rënda për Federatën Shqiptare të Futbollit në lidhje me gjykimet që janë bërë për Kukësin dhe Tiranën. Në...

Sport 16:44 - 30 Mars, 2017

Artan Hoxha sulmon Armand Dukën dhe FSHF-në/Jepini fund kësaj farse!

Gazetari Artan Hoxha ka sulmuar FSHF-në dhe Armand Dukën, teksa ka komentuar ndeshjen e kategorisë së parë, Elbasani-Turbina, të luajtur sot. Hoxha shkruan se mund të...