Connect with Us

All posts tagged "ashley young"

Seria A 21:36 - 16 Shkurt, 2020

Video: “Gjyshi” i Interit mposht Strakoshën dhe hesht një stadium të gjithin

Interi ka kaluar në avantazh në supersfidën e javës së 24-të në Serie A, ndaj Lazios në “Olimpico”. Ishte Ashley Young që mposhti Strakoshën me një...

Seria A 13:09 - 26 Janar, 2020

Video: Martinez shkund rrjetën, “gjyshi” i ri i zikaltërve direkt protagonist

Interi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit në minutën e 29′. Ekipi vendas shënoi me të zakonshmin Lautaro Martinez që mori një asist përfekt nga Ashley Young....

Seria A 20:40 - 17 Janar, 2020

Interi prezanton transferimin më të fundit/ Ai ka një mesazh për tifozët

Ashley Young u zyrtarizua pak momente më parë nga klubi i Interit si afrimi i parë për këtë merkato. Pas zyrtarizimit anglezi foli për kanalin zyrtar...

Premier Liga 12:47 - 17 Janar, 2020

Merkato/ Zyrtare: Interit i vjen përforcimi më i ri, mes dyshimesh të mëdha

Ashley Young ka zbarkuar ditën e sotme në Milano, me avon privat, për të kryer vizitat mjekësore dhe më pas do të hedhë firmën në kontratë....

Premier Liga 22:24 - 16 Janar, 2020

Merkato: Interi i shokon të gjithë me transferimin e fundit

Në pritje të goditjes së madhe të Eriksen, Interi arrin një marrëveshje me mbrojtësin e majtë Ashley Young. Anglezi që ka luajtur 261 ndeshje dhe fituar...

Premier Liga 11:15 - 8 Janar, 2020

Merkato/ Interi i shokon të gjithë, nuk do ta besoni dot se cilin futbollist kërkon tani

Pas transferimit të Romelu Lukakut dhe huazimit të Alexis Sanchez, Interi po përgatit goditjen e radhës te Man. United. Këtë herë bëhet fjalë për 34-vjeçarin Ashley...