Connect with Us

All posts tagged "Balaj"

Sport 15:38 - 31 Mars, 2020

Nga Balaj te Çikalleshi, Tirana publikon “perlat” e vitit 2012 (video)

Tirana këtë verë ka ditëlindjen e 100-të dhe festimet kanë nisur që tani në këto ditë, që po i përjetojmë në karantinë. Mediet sociale janë opsioni...

Kombëtare 12:10 - 3 Mars, 2020

Në fundjavë gjeti golin, sulmuesi kuqezi i bën vetes një “dhuratë të vogël”

Bekim Balaj po kalon një formë të mirë në sezonin e tij të parë te Sturm Graz në Austri dhe këtë e tregoi edhe javën e...

Sport 09:46 - 15 Qershor, 2019

Balaj bën zgjedhjen e çuditshme/ Nuk do ta besoni dot se ku do të transferohet sulmuesi shkodran

Një ndër lojtarët e kombëtares shqiptare që duhet të vendosë për të ardhmen e tij është Bekim Balaj. Sulmuesi shkodran u largua nga ekipi i Akhmat...

Sport 15:06 - 30 Mars, 2019

Video: Bekim Balaj shënon edhe në Rusi/ Rikthehet dhe Odise Roshi

Bekim Balaj u çlirua kundër Andorrës dhe duket se i është rikthyer fati. Po bëheshin gati dy vite që me Akhmat Grozny nuk shënonte në aksion...

Sport 23:23 - 22 Mars, 2019

Balaj: E kemi falur një gol / Rasti im nuk ishte penallti

Bekim Balaj foli për “Supersport” në përfundim të takimit ndaj Turqisë. Sulmuesi shkodran foli rastin e tij për shënim dhe për fillimin e dobët të këtyre...

Sport 21:11 - 22 Mars, 2019

VIDEO: Balaj humb super rast / Turqia na ndëshkon

Bekim Balaj ka patur një mundësi për të ndëshkuar turqit në minutën e 15-të. Sulmuesi kuqezi ka marrë një pasim të bukur me kokë nga Uzuni,...

Sport 15:27 - 8 Janar, 2019

“Don Zhuani” i Kombëtares “kapet mat” me Kejvina Kthellën/ Ja ku janë parë së bashku

Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, është kapur “mat” me bukuroshen e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, në një nga klabet e Tiranës. Nga fotot e siguruara...

Sport 23:30 - 7 Shtator, 2018

Balaj nuk e ka mendjen te Guri, por te fitorja / “Skema më penalizoi për golin”

Bekim Balaj u aktivizua vetëm në pjesën e dytë sot me kombëtaren, por ishte shumë i rrezikshëm për portën izraelite. Në fjalën e tij pas ndeshjes,...

Sport 19:48 - 24 Mars, 2018

Balaj: I lumtur për rikthimin, gati të jap kontributin tim

Bekim Balaj rikthehet pas një periudhe të gjatë në kombëtare dhe referuar ndeshjeve të fundit të kontrollit nga ana e trajnerit Panucci, nuk mund të përjashtohet...

Sport 19:31 - 28 Mars, 2017

Shënon Balaj / Shqipëri-Bosnje 1-2 (video)

Më në fund Shqipëria reagoi! Skuadra kuqezi para pak minutash ngushtoi në 1-2 disavantazhin në miqësoren ndaj Bosnje-Hercegocinës. Për tanët shënoi sulmuesi Bekim Balaj në të...

Sport 16:26 - 26 Mars, 2017

Konferenca për shtyp / Balaj: Doja të isha titullar, por …

Bekim Balaj sot u paraqit në konferencë për shtyp para ndeshjes miqësore me Bosnje-Hercegovinën. Sulmuesi shkodran tha se grupi është në harmoni dhe nuk ka përçarje...

Sport 18:58 - 29 Korrik, 2016

Balaj e Roshi bëhen të famshëm në Rusi

Bekim Balaj dhe Odise Roshi duket se kanë patur njjë impakt të menjëhershëm te Terek Grozny, me dy futbollistët e Kombëtares Shqiptare që po tërheqin një...

Sport 22:28 - 19 Qershor, 2016

Zëvendësim në ekipin shqiptar/ Largohet Armando Sadiku, futet Bekim Balaj

Në minutën e 57-të të sfidës Shqipëri-Rumani, ka patur një zëvendësim në ekipin shqiptar. Ka qenë Armando Sadiku ai që është larguar, duke i liruar vendin...

Sport 17:38 - 3 Mars, 2016

Kroaci/ Shënojnë Rrahmani e Balaj, fiton Rijeka

2 shqiptarë shënojnë në të njëjtin takim. Amir Rrahmani dhe Bekim Balaj arritën të gjenin rrugën e rrjetës në sfidën e vlefshme për javën e 25-të...

Sport 13:31 - 25 Janar, 2016

Çekiçi dhe Balaj gola në miqësore

Çekiçi i transferuar në formë huazimi nga Dinamo e Zagrebit te NK Lokomotiva e Zagrebit, tregoi se mund të jetë një element mjaft i rëndësishëm për...