Connect with Us

All posts tagged "bashkeshorte"

Kombëtare 15:51 - 23 Mars, 2020

Do shkriheni së qeshuri/ Video: Rrengu që po çmend të gjithë, Elseid Hysaj ia punon bukur bashkëshortes

Në këtë kohë që shumica e njerëzve janë të izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit, në rrjetet sociale kanë shpërthyer sfida të shumta...

Sport 15:34 - 30 Dhjetor, 2019

6 vite pas aksidentit të rëndë të ish-kampionit të botës/ Gruaja e Schumacher jep shpresë

Gruaja e Michael Schumacher ka folur mbi gjendjen shëndetësore të ish-pilotit të Formula 1, i cili në 29 dhjetor 2013 pësoi një aksident me ski dhe...

Sport 15:02 - 17 Prill, 2019

Ish-ylli i Realit kërkon burgosjen e bashkëshortes/ Ajo i lutet me lot në sy (video)

Aurah Ruiz ka konfirmuar e përlotur, në një intervistë për revistën “Lecturas”, se gjyqtari e ka pranuar padinë e ish-partnerit të saj futbollist, Jesé Rodríguez (aktualisht...

Sport 17:32 - 4 Shkurt, 2019

Jose Mourinho harron bionden/ Shfaqet në Londër me…

Jose Mourinho si rrallëherë është shfaqur në publik së bashku me bashkëshorten e tij Matilda. Kjo është hera e parë, që nga dita kur u përfol për një...

Sport 17:38 - 20 Janar, 2019

“45 minuta larg vdekjes”/ Futbollisti sheh tmerrin me sy, në fund e shpëton bashkëshortja

Mbrojtësi i Cardiff, Sean Morrison këtë javë ka parë tmerrin me sy, teksa të hënën në mbrëmje është ndjerë i dobët fizikisht duke mos e kuptuar...

Sport 19:00 - 13 Janar, 2019

Futbollisti anglez ndahet nga gruaja/ Hakmerret keq ndaj familjes dhe të afërmve të saj

Mori fund pas 9 vitesh historia e dashurisë mes mbrojtësit të Manchester City-t, John Stones, dhe bashkëshortes së tij, Millie Savage. “Divorci” mësohet se është zyrtarizuar...

Sport 21:55 - 4 Janar, 2019

Gruaja e yllit të Juventusit sfidon Ronaldon/ Në këtë drejtim nuk është i pari…

Kur mendojmë për “wags-at” e Juventusit dhe të Seria A, në mëndje na shkon bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Geogrina Rodriguez, por në një garë për të...

Sport 12:03 - 25 Gusht, 2018

Maradona paditet nga ish-gruaja e tij/ E ka tepëruar këtë herë

Diego Maradona duket se e ka të pamundur të ndahet nga telashet. Së fundmi, ai është vënë sërish në qendër të mediave sportive dhe jo vetëm,...