Connect with Us

All posts tagged "Bastian Schweinsteiger"

Sport 10:08 - 9 Tetor, 2019

Mesfushori gjerman u tërhoq nga futbolli/ Bashkëshortja i bën një urim romantik

Bastian Schweinsteiger lajmëroi dje përmes rrjeteve sociale tërheqjen nga futbolli në moshën 35-vjeçare, pas një karriere të gjatë dhe tepër të suksesshme. View this post on...

BundesLiga 16:43 - 8 Tetor, 2019

Një nga më të mirët në botë/ Legjenda e Gjermanisë var këpucët në gozhdë

Legjenda e Bayernit dhe Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger, ka njoftuar pak më parë përmes një postimi në rrjetet sociale se është tërhequr përfundimisht nga futbolli. Prej dy...

Sport 09:25 - 30 Gusht, 2018

U tërhoq nga futbolli/ Ky është mesazhi prekës i yllit të madh

Ylli i madh gjerman, Bastian Schweinsteiger, u tërhoq përfundimisht nga futbolli mbrëmjen e të martës, ku u luajt dhe ndeshja e lamtumirës për të, mes Bayern...