Connect with Us

All posts tagged "beckham"

Sport 14:03 - 27 Shkurt, 2020

E bujshme/ Zbulohet strategjia e yllit të madh pë të bërë bashkë në një ekip Ronaldon dhe Messin

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në një ekip? Tani duket më shumë se një ëndërr. Presidenti i klubit Inter Miami, David Beckham, dëshiron që pas disa...

Sport 15:28 - 11 Shkurt, 2020

Neymar zbulon idhullin e tij/ Më pëlqenin pasimet dhe golat e tij, por edhe modelet e flokëve

Admirimi i Neymar për David Beckham sigurisht që nuk është diçka e panjohur. I intervistuar nga “Otro”, ylli i PSG rrëfen se e konsideron anglezin një...

Sport 19:55 - 4 Shkurt, 2020

Beckham bën namin/ Rrëmben dy yjet e Europës për tek ekipi i tij

Si futbollist David Beckham mbahet mend me klasin që e karakterizonte duke fituar trofe të rëndësishëm me klubet më të mëdha në Europë si Reali, Milani,...

Seria A 18:17 - 21 Nentor, 2019

Beckham e ka seriozisht, kërkon “bishën” e Juventusit tek ekipi i tij

David Beckham kërkon të hedh “themele” të sigurta në kampionatin amerikan të futbollit. Anglezi është pronar i skuadrës së Inter Miami dhe prej kohësh po punon...

Sport 20:46 - 11 Shtator, 2019

David Beckham nuk heq dorë/ Kërkon të blejë Messin

Në sezonin e ri të MLS (kampionati amerikan) do të marrë pjesë për herë të parë një ekip i ri, Inter Miami. Pronari i këtij ekipi...

Sport 13:20 - 4 Qershor, 2019

Beckham i bën gjëmën Barcelonës/ Gati t’i rrëmbejë yllin e madh

Zlatan Ibrahimoviç, Carlos Vela, Wayne Rooney, Luis Nani dhe së fundmi… Luis Suarez! Uruguajani duket se do të ketë si destinacion të ardhshëm SHBA-në dhe MLS-në....

Sport 16:38 - 9 Maj, 2019

Në Shqipëri ka përditë raste të tilla/ Gjykata angleze dënon David Beckham, ja cila është arsyeja

David Beckham është dënuar me 750 paundë dhe i është marrë patenta e shoferit për gjashtë muaj, pasi është kapur duke folur me telefon kur po...

Sport 13:08 - 5 Maj, 2019

Ëndrra e tifozëve drejt realitetit/ Messi & Ronaldo së bashku tek ky ekip

Legjenda e futbollit, David Beckham, është bërë pronari i klubit amerikan Inter Miami. Skuadra e tij garon momentalisht në ligën e ulëta të futbollit amerikan, por...

Sport 19:31 - 2 Prill, 2019

Interi hedh në gjyq Beckhamin / Ka vetëm 3 ditë kohë për reagim

Pronarët e Interit, Suning Group, do të hedhin në gjyq atë të Inter Miami, David Beckham, për të drejtat e emrit. Klubi amerikan është themeluar, por...

Sport 19:15 - 2 Tetor, 2018

Ish-ylli i madh i Realit/ Shpenzova 25 mijë euro për kaq pak gjëra në dyqanin e Beckhamit

Ish-lojtari i Real Madridit, Cicinho ka zbuluar diçka të pazakontë. Në një intervistë për “Bolivia Talk Show”, ai zbuloi një moment të sikletshëm në dyqanin e...

Sport 07:59 - 25 Shkurt, 2016

Beckham: Van Gaal duhet të gjykohet në fund të sezonit

Legjenda e Manchester United David Beckham i ka dhënë Louis van Gaal mbështetjen e tij dhe këmbënguli se ai dëgjon vetëm fjalë të mira për holandezin....