Connect with Us

All posts tagged "biftek"

Seria A 21:49 - 11 Shtator, 2019

Deklarata e ditës/ Nëse fitojmë ndaj Juventusit, do hamë biftek falas për një javë

Pas ndeshjeve kombëtare, këtë fundjave do të rikthehen kampionatet. Në Serie A, vëmendja do të jetë në Firence aty ku Fiorentina do të presë Juventusin. Në...

Sport 14:06 - 4 Korrik, 2019

Ribery shkon te restoranti i kuzhinierit më të famshëm/ Bifteku me emrin e tij kushton sa “qimet e kokës”

Shumë nga yjet e futbollit dhe jo vetëm, shkojnë shpesh te restoranti i Nusretit, më i famshmi në botë për përgatitjen e mishit. Një nga klientët...

Sport 13:40 - 6 Janar, 2019

Ofendoi rëndë fansat nga familja dhe fisi/ Bayerni dënon me një gjobë të majme yllin francez

Franck Ribery, ditëve të fundit mori vëmendjen e mediave, jo për futboll por për biftekun e shtrenjtë që e hëngri në një restorant në Dubai, te...

Sport 15:06 - 5 Janar, 2019

E kritikuan për bifektun e larë në ar, reagon ashpër Ribery/ Ata që lindin vetëm për shkak të një vrime…

Franck Ribery ka reaguar ashpër pas kritikave që mori për ngrënien e biftekut të larë në ar. Francezi shfrytëzoi pushimet e tij në Dubai për të...

Sport 16:43 - 4 Janar, 2019

Ylli francez i Bayernit mburret duke ngrënë biftekun e larë në ar/ Nuk do ta besoni sa kushton ai

Franck Ribery shfrytëzoi pushimet e tij në Dubai për të vizituar restorantin “Nusr-Et” dhe për të shijuar një biftek të larë në flori 24-karatësh, që kushton...