Connect with Us

All posts tagged "bileta"

Sport 14:40 - 9 Mars, 2020

Do të luhet pa tifozë sot/ Skënderbeu i gjen zgjidhje biletave të blera ndaj Kukësit

FSHF ka reaguar me një njoftim të fundit, atje ku thuhet se takimet e sotme të Superiores do të zhvillohen, por pa tifozë. Këtu përfshihet edhe...

Sport 14:16 - 9 Mars, 2020

Ndeshja e sotme do të jetë me stadiumin bosh, klubi i Vllaznisë ka një thirrje për tifozët

Kategoria Superiore do të ofrojë sot dy duele për të përmbyllur javën e 26. Si pasojë e situatës së 2 rasteve të konfirmuara në Shqipëri me...

Sport 15:28 - 5 Mars, 2020

UEFA nxjerr në shitje biletat për finalen e Champions League/ Çmime të frikshme

Finalja e Champions League e këtij sezoni do të luhet në Turqi në Ataturk Olympic Stadium, Istanbul. Ditën e sotme UEFA në faqen zyrtare ka bërë...

Sport 16:25 - 2 Mars, 2020

Ndeshja ndaj Teutës, Partizani bën njoftimin e rëndësishëm

Kategoria Superiore nuk njeh pushim dhe të mërkurën zhvillohet java e 25-të. Partizani pret Teutën dhe do të bëjë gjithçka për të lënë pas krahëve humbjen...

Sport 15:44 - 28 Shkurt, 2020

Edhe pak orë nga ndeshja, ja sa mijë bileta janë shitur deri tani për derbin Tirana-Partizani

Tirana-Partizani luhet prej orës 19:00 në “Air Albania Stadium”. Duhen edhe rreth tre orë që ky takim të nisë, ndërkohë që biletat janë drejt shitjes. Deri...

Seria A 15:38 - 28 Shkurt, 2020

Frikë nga coronavirus, Milani gëzon tifozët me gjestin fantastik

Frika nga Coronavirusi bëri që disa nga ndeshjet e kësaj jave në Serie A të zhvillohen pa tifozë. Një ndër duelet në fjalë është edhe Milan-Genoa...

Super Liga 16:13 - 15 Shkurt, 2020

Tirana-Skënderbeu në “Air Albania”/ Ja sa bileta janë shitur deri tani

Kategoria Superiore do të zhvillojë sot ndeshjen hapëse të javës së 22. Në “Air Albania” Tirana do të presë Skënderbeun, në një ndeshje deçizive për të...

Seria A 15:16 - 14 Shkurt, 2020

Në fundjavë na pret një supersfidë/ Një numër rekord biletash të shitura

Fundjava në kampionatin italian do të vijë me një përballje spektakolare, ku Lazio do të presë Interin në “Olimpico”, një sfidë mes dy skuadrave që kanë...

Seria A 17:14 - 9 Shkurt, 2020

Edhe pak orë na ndajnë nga derbi i Madoninës/ Ja sa milionë euro do të fitojë Interi nga shitja e biletave

Interi dhe Milani do të përballen sot në darkë në “San Siro”, në derbin e Madoninës, e vlefshme për javëne 23-të të Serisë A. Ashtu si...

Seria A 15:13 - 4 Shkurt, 2020

Blenë bileta për të parë Ronaldon, por ai nuk luajti/ Gjykata dëmshpërblen tifozët

Ata kishin blerë bileta për ta parë nga afër idhullin e tyre, Cristiano Ronaldo, por në atë ndeshje miqësore të fundkorrikut 2019, të luajtur në Seul...

Seria A 13:53 - 4 Janar, 2020

Tifozët e Milanit çmenden pas Ibrahimovicit, ja sa mijë bileta janë shitur për ndeshjen e parë

Zlatan Ibrahimovic pritet të jetë titullar ndaj Sampdorias në ndeshjen e tij të parë pas rikthimit të Milani. Ardhja e suedezit ka rritur interesimin e tifozëve...

Sport 12:54 - 12 Dhjetor, 2019

Kaos dhe radhë të gjata për biletë, ja ç’po ndodh një ditë para derbit Partizani-Tirana

Interesimi për derbin e kryeqytetit, mes Partizanit dhe Tiranës, është shumë i madh. Biletat kanë dalë në shitje, por edhe pse ndeshja do luhet në “Air...

Sport 21:20 - 1 Nentor, 2019

Ndodh dhe kështu/ Klubi i futbollit shet bileta me pamje nga faqja pornografike

Klubi i Servet në kampionatin zviceran të futbollit është bërë objekt kritikash pasi tentoi të bënte një reklamë për të shitur bileta duke përdorur pamje nga...

Sport 16:47 - 1 Nentor, 2019

Kaos për biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë/ Vendim absurd i FSHF-së

Tifozët kanë vërshuar pranë dyqanit zyrtar të Federatës Shqiptarë të Futbollit dhe synimi është të pajisen me bileta për ndeshjen me Francën kryesisht. Gjithsesi institucioni më...

Seria A 20:34 - 30 Tetor, 2019

Të gjithë tifozët ultras në Itali bëhen bashkë, për një arsye shumë madhore

Tifozëritë ultras të skuadrave italiane, nga jugu në veri, janë bashkuar për të protestuar kundër çmimeve të larta të biletave, veçanërisht në ndeshjet në transfertë. Nën...