Connect with Us

All posts tagged "biletat"

Sport 16:27 - 13 Dhjetor, 2019

Çmenduri/ Ja sa bileta janë shitur për derbin Partizani-Tirana kur jemi edhe 3 orë nga starti i saj

Partizani dhe Tirana do të përballen në derbi ditën e sotme, në stadiumin Kombëtar “Air Albania”. Një ndeshje kjo që pritet të dhurojë spektakël, edhe për...

Sport 09:47 - 13 Dhjetor, 2019

Artan Hoxha: Tifozët e Tiranës më kërkojnë bileta mua, ja kanë lënë vetëm një pike që t’i shesë

Në pritje të derbit të kryeqytetit, në studio televizive është duke u diskutuar mbi pritshmërinë e kësaj supersfide. Gazetari i njohur Artan Hoxha është i ftuar...

Sport 14:31 - 12 Dhjetor, 2019

Vetëm pak orë që kanë dalë, nuk do e besoni sa bileta janë shitur deri tani për derbin

Nesër, duke filluar nga ora 19:00, do të luhet derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, sfidë e vlefshme për javën e 15-të, të Kategorisë Superiore....

Sport 14:21 - 12 Dhjetor, 2019

Zgjidhet kriza e rrogave/ Skënderbeu i kthehet normalitetit, publikon çmimet e biletave ndaj Vllaznisë

Të shtunën, në orën 16:00, në stadiumin “Skënderbeu”, do të luhet takimi i javës së 15-të mes Skëndërbeut dhe Vllaznisë. Klubi i Skënderbeut njofton se ditën...

Sport 19:05 - 25 Mars, 2019

Skandal me biletat në Mal të Zi / Tifozët anglezë do “testohen”

Nevojitet të kalohet një testim malazezi për tu futur në stadium. Është pikërisht kjo ajo me të cilën do të përballen tifozët e Anglisë, të cilët...

Sport 19:01 - 25 Shkurt, 2019

Po vjen derbi i kryeqytetit / Mësoni çmimet e biletave në “Selman Stërmasi”

Ditën e premte, në stadiumin “Selman Stermasi” do të zbresin dy skuadrat e kryeqytetit, Tirana dhe Partizani, derbi që ngre siparin e javës së 24-t në...

Sport 23:10 - 19 Shkurt, 2019

Leksion i madh nga tifozët / Bayern e Liverpool sot protestuan bashkë në “Anfield”

Një gjest i jashtëzakonshëm ka ndodhur sonte në Champions League. Teksa po luhej ndeshja Liverpool-Bayern në “Anfield”, tifozët bavarezë kanë reaguar më shumë se kurrë kundër...

Sport 17:53 - 5 Qershor, 2018

Botërori 2018/ FIFA ka një shqetësim të madh për shitjen e biletave

Me anë të një deklarate, FIFA paralajmëroi se do të anulonte çdo biletë të shitur për Kupën e Botës nga faqja zvicerane Viagogo. Në Nion njoftuan...

Sport 19:57 - 17 Tetor, 2017

Vendimi fantastik i tifozëve / Kursejnë 22 paundë duke e parë ndeshjen nga… kalaja

Tifozët duket se gjithnjë do të jenë kundër klubeve, kur vjen puna te biletat e shtrenjta. Ideja më e bukur vjen nga disa tifozë të St....

Sport 13:43 - 13 Shtator, 2017

Ndeshja Spanjë-Shqipëri / Nuk do ta besoni sa kushtojnë biletat

Kjo ishte disi e papritur. Sot, Federata Spanjolle e Futbollit ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës, Spanjë-Shqipëri, që do të...

Sport 19:49 - 30 Gusht, 2017

Tifozët braktisin kombëtaren / Ne bëhemi kuqezi vetëm në ditë të mira

Ndeshja e kombëtares shqiptare me Lihtenshtejnin nuk i intereson njeriu në Shqipëri. Mediet e fryejnë, sigurisht, se duan shitje dhe klikime, por ky është realiteti i hidhur...

Sport 20:43 - 31 Korrik, 2017

Skandali para ndeshjes Skënderbeu-Mlada / Pas orës 14:00 biletat duhet t’i kërkosh në Elbasan

Të enjten, Skënderbeu do të presë ekipin çek Mlada Boleslav në takimin e vlefshëm për kualifikueset e Europa League. Në ditët para kësaj ndeshjeje të madhe...

Sport 16:45 - 24 Maj, 2017

Vllaznia-Tirana / Më në fund ka një vendim për biletat

Deri më sot nuk dihej asgjë, por më në fund është marrë një vendim në lidhje me biletat e ndeshjes më delikate të javës së ardhshme...

Sport 20:17 - 17 Maj, 2017

“Çmenden” te Kukësi / Biletat deri në 20 mijë lekë, por paguajnë biznesmenët

Drejtuesit e klubit të Kukësit sapo kanë njoftuar diçka krejtësisht të papritur për supersfidën e së shtunës në Kategorinë Superiore, Kukësi-Skënderbeu. Pritësit kanë vendosur që hyrja...

Sport 19:27 - 10 Mars, 2017

Përballja Itali-Shqipëri/Ja deri kur mund t’i blini biletat

Shtyhet afati i vendosur fillimisht nga Federata Shqiptare e Futbllit për biletat në dispozicion të tifozëve për ndeshjen eliminatore të radhës kundër Italisë. Në një njoftim...