Connect with Us

All posts tagged "brozovic"

Seria A 19:26 - 12 Shkurt, 2020

Interi “tradhton” Icardin/ I jep shiritin e kapitenit armikut më të madh të Mauros

Përplasja e Mauro Ikardit me drejtuesit e Interit dhe largimi i tij, kishte fillesën te një zënkë e ish-kapitenit të zikaltërve me grupin e kroatëve në...

La Liga 19:59 - 11 Shkurt, 2020

Reali i prish punë Interit, i vë syrin heroit të derbit

Paraqitja e Interit në derbin e fundjavës që lamë pas nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga drejtuesit e Real Madrid. Këta të fundit...

Seria A 22:06 - 9 Shkurt, 2020

Derbi i çmendur/ Video: Interi shënon dy gola në dy minuta

Pjesa e dytë në “San Siro” në derbin Inter-Milan ka nisur direkt me gol. Ishte kroati brozovic që dërgoi topin në rrjetën e Donnarummës, pas një...

Seria A 22:03 - 21 Shtator, 2019

Zhbllokohet derbi i Milanos/ Video: Shënon nënkampioni i botës

Sapo është shënuar goli i parë në “San Siro” në derbin Milan-Inter. Zikaltrit zhbllokuan rezultatin me golin e Marcelo Brozovic në minutën 49′. Kroati goditi në...

Sport 16:07 - 6 Korrik, 2019

Bayern & Dortmund nisin “luftën” për yllin e Interit/ Duhen 40 milionë euro

Jo vetëm Icardi & Nainggolan, por nga zikaltrit do të largohet edhe nënkampioni i botës, Marcelo Brozovic. Inter po mendon të bëj një revolucion të vërtetë...

Sport 16:03 - 13 Shkurt, 2019

Zbulohet armiku i parë i Icardit te Interi/ Shoku i tij i ngushtë

Lajmi që u dha sot në lidhje me heqjen e shiritit të kapitenit të Mauro Icardit nga Interi, ka tronditur të gjithë tifozët, jo vetëm ata...

Sport 12:30 - 25 Tetor, 2018

Veprimi i pabesueshëm i yllit të Interit po bën xhiron e botës/ Edhe Messi mbeti i mahnitur

Barcelona ka fituar 2:0 ndaj Interit në “Camp Nou”, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve në Champions League. Ky rezultat...

Sport 11:25 - 17 Korrik, 2018

Çmimi i tij është në stratosferë falë botërorit, por kroati i Interit pranë rinovimit

Dy lojtarët kroatë të Interit, Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic bënë një botëror të shkëlqyer dhe me Kroacinë e tyre mbërritën deri në finalen e madhe...

Sport 23:10 - 30 Janar, 2018

Çelësi për te Pastore është sakrifimimi i kroatit

Nerazzurrët nuk mund të blejnë lojtarë në janar shkaku i Financial Fair Play dhe duhet të merren vetëm me huazime apo shitje të lojtarëve aktualë. Sipas...