Connect with Us

All posts tagged "bruno fernandes"

Premier Liga 17:01 - 23 Shkurt, 2020

Fitore bindëse e Man. United/ Shkëlqen blerja e bujshme e janarit

Janë mbyllur dy sfidat e orës 15:00 në Premier League, me Manchester United dhe Wolverhampton që kanë marrë fitore të pastra 3-0, respektivisht kundër Watford dhe...

Premier Liga 17:51 - 29 Janar, 2020

Merkato/ Zyrtare: Man. Unitend transferon shokun e Ronaldos për 80 milionë euro

Ka marrë fund telenovela: Bruno Fernandes është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Manchester United. Pas më shumë se gjashtë muajsh thashethemesh, “Djajtë e Kuq”...

Sport 15:24 - 22 Janar, 2020

Video: Ylli 60 milionë eurosh humb toraun, bën gjestin e shëmtuar

Momente aspak pozitive për mesfushorin, Bruno Fernandes. Futbollisti i Sportingut të Lisbonës u shfaq mjaft i revoltuar pas humbjes në Kupën e Ligës portugeze, 2-1 ndaj...

Premier Liga 20:10 - 17 Janar, 2020

Merkato: Man. United transferon yllin e madh, plot 60 milionë euro

Manchester United duket se ka mbyllur gjithçka sa i përket blerjes së parë për këtë merkato. Bëhet fjalë për Bruno Fernandes, i cili do të kalojë...

Premier Liga 11:35 - 4 Dhjetor, 2019

Dorëzohet Mourinho, heq dorë nga lojtari që e kërkon gjithë Europa

Jose Mourinho ka deklararuar se Tottenham nuk ak asnjë shans për të transferuar Bruno Fernandes, pasi ai kushton shumë. Mesfushori portugez i Sporting Lisbon kërkohet nga...

La Liga 13:21 - 27 Gusht, 2019

E zbulon gazeta e Barcelonës/ Reali do të transferojë yllin 70 milionë eurosh

Pasi transferimi i Neymar duket i pamundur, Real Madrid do të bëjë një tjetër goditje të madhe para se të mbyllet afati i merkatos më 2...

Seria A 21:11 - 11 Gusht, 2019

Bomba e merkatos/ Ylli i madh i Portugalisë drejt Milanit, dikush duhet të sakrifikohet

“Rai Sport” ka publikuar një lajm të bujshëm mbasditen e sotme. Agjenti portugez, Jorge Mendez, është duke punuar për të sjellë në Milano yllin portugez të...