Connect with Us

All posts tagged "Darmian"

Seria A 20:47 - 7 Janar, 2020

Merkato/ E kryer: Interi bën goditjen e madhe

Inter duket se ka arritur një marëveshje me mbrojtësin e Parmës, Matteo Darmian. Sipas raportimit të ‘Calciomercato’, zikaltrit e kanë bindur italianin për tu transferuar në...

Sport 21:54 - 22 Janar, 2019

“Çmendet” Interi/ Zikaltrit gati dy goditje rrufe

Interi është një ndër ekipet më pak aktivë në këtë merkato, teksa ende nuk ka zyrtarizuar ndonjë transferim në janar. Teksa kanë mbetur edhe pak ditë...

Sport 18:16 - 29 Korrik, 2018

Çfarë po mendon Napoli? / Shpreson të marrë objektivin e Juventusit

Presidenti i Napolit, Aurelio Di Laurentiis nuk frenohet asnjëherë para medieve dhe tregon çdo plan të tij. Edhe në ditën e sotme, Di Laurentiis ka zbuluar...

Sport 15:52 - 26 Korrik, 2018

Darmian e zbulon: Jam në bisedime me një klub në Serie A

Mbrojtësi i Manchester United, Matteo Darmian duket se do të rikthehet në Serie A. Italiani foli sot për mediet angleze ku pohoi se do të largohet...

Sport 12:47 - 26 Korrik, 2018

Mou flet edhe për italianin / Nuk dua t’i dëmtoj karrierën, më mirë të largohet

Tekniku portugez i Manchester United, Jose Mourinho ka folur edhe për “çështjen” Darmian. Mbrojtësi italian luajti kundër Milanit në miqësoren e mbrëmshme dhe iu besua edhe...

Sport 22:15 - 22 Korrik, 2017

Darmian “harron” Juventusin / Mbrojtësi do të vazhdojë si djall

Mbrojtësi italian Matteo Darmian ka lënë të kuptohet se dëshiron të qëndrojë në “Old Trafford” te Manchester United, pavarësisht zërave për një rikthim në Itali tek...