Connect with Us

All posts tagged "De Vrij"

Seria A 22:22 - 9 Shkurt, 2020

E pabesueshme/ Video: Interi përmbys gjithçka, milanistët nuk u besojnë dot syve

Ndeshje e çmendur në “San Siro”. Interi ka përmbysur disavantazhin e dy golave të pjesës së parë dhe tani sapo ka shënuar golin e tretë. Pas...

Seria A 08:10 - 6 Shkurt, 2020

Tërbohen tifozët/ Ylli i Interit feston ditëlindjen duke darkuar me 75 milionëshin e Juventusit (foto)

Stefan De Vrij ka festuar ditën e djeshme 28-vjetorin e lindjes, edhe pse ka qenë një ditë stërvitje e zakonshme, ashtu si edhe për Cristiano Ronaldon...

Sport 17:59 - 5 Prill, 2019

Mashtrimi i vitit/ Ja si hacker-at i vodhën 2 milionë euro Lazios së Tares

Një histori e bujshme vjen nga Italia dhe bëhet fjalë për Lazion, sepse Il Messaggero tregon sot një histori absurde, të qershorit 2016, kur klubi roman...

Sport 16:36 - 26 Shtator, 2018

Ai tashmë është futbollist i Interit/ Lazio është e detyruar akoma të paguajë për të

Stefan De Vrij nuk është më një futbollist i Lazios, por skuadra bardhekaltër vijon të ketë një çështje të holandezit për të zgjidhur dhe duhet të...

Sport 16:32 - 13 Shtator, 2018

Futbollisti i Interit injoron Ronaldon/ Mbappe është më i mirë

Mbrojtësi i Inter-it Stefan de Vrij e vlerëson blerjen e re të Juventus-it, Cristiano Ronaldon por mendon se Kylian Mbappe në krahasim me të është sulmuesi...

Sport 20:32 - 20 Maj, 2018

Formacionet zyrtare/ ‘Finalja’ mes Lazio-s dhe Interit, De Vrij nga minuta e parë

Në ‘Olimpico’ do të luhet pas pak çastesh ndeshja më e rëndësishme e sezonit për Lazio-n dhe Interin. Këta dy skuadra do të vendosin ndërmjet tyre...

Sport 18:00 - 6 Mars, 2018

Largimi i De Vrij nga Lazio/ Tare “tërbon” tifozët e Milanit me zgjedhjen e tij

Mbrojtësi i qendrës tek Lazio, Stefan de Vrij, nuk ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit për rinovimin e kontratës, e kësisoj pritet largimi...

Sport 09:57 - 8 Shkurt, 2018

Mbrojtësi më i kërkuar në Angli quhet De Vrij

Rinovimi i kontratës me Lazio nuk po vjen dhe në këto kushte shtohen klubet e interesuara për Stefan De Vrij, futbollisti që do të jetë i...

Sport 20:15 - 14 Gusht, 2017

Keita Balde dhe De Vrij, dy synimet e Juves / Ja sa kërkon Igli Tare për t’i shitur

Juventusi do me çdo kusht dy lojtarë nga Lazio, Keita Balde Diao dhe Stefan de Vrij, por duket se transferimi i tyre nuk do të jetë...