Connect with Us

All posts tagged "Dede"

Sport 20:14 - 15 Shtator, 2019

Starova i bëri “gjëmën” Partizanit, por kapet keq me ish-futbollistin e Tiranës

Trajneri i Laçit, Sulejman Starova, në lidhje direkte te “Gol pas Goli” në Supersport, ka folur në lidhje me ndeshjen e luajtur ndaj Partizanit dhe fitoren...

Sport 15:03 - 25 Tetor, 2017

Turpërohet kombëtarja e Nevil Dedes / Ne nuk kemi futboll të denjë femrash

Sot Shqipëria e trajnerit Nevil Dede u shkatërrua në “Niko Dovana” të Durrësit. Ishte ndeshja e parë kualifikuese për Kampionatit Europian U-19 e futbollit të femrave përballë...