Connect with Us

All posts tagged "dejvi bregu"

Sport 16:13 - 18 Mars, 2020

Nuk kishte si të mungonte/ Sfidës së letrës higjenike i bashkohet edhe ylli i Skënderbeut (video)

Covid-19 ka paralizuar Europën, teksa nuk bëhet fjalë për sport. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në Shqipëri, me lojtarët që janë në vetëizolim dhe...

Sport 14:14 - 5 Mars, 2020

Skënderbeu në hall/ Do të largohet Dejvi Bregu, apo jo?

Ka kohë që përflitet për një largim të mundshëm të Dejvi Bregut jashtë vendit, por deri më tani nuk ka asgjë konkrete. Skënderbeu është në bisedime...

Sport 22:22 - 8 Prill, 2019

Dejvi Bregu paralajmëron Partizanin / “Do shihni Skënderbeun e vërtetë”

Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu, ka folur për mikrofonin e “rtsh sport”. Futbollisti vlonjat ka analizuar humbjen e pësuar ndaj Luftëtarit, pauzën në fundjavë dhe ndeshjen...

Sport 14:12 - 8 Mars, 2019

Bojkoti i kampionatit/ Vjen lajmi i madh për Skënderbeun

Jo vetëm Kukësi përfiton para ndeshjes me Skënderbeun. Edhe korçarët në sfidën me verilindorët mund të kenë një rikthim të madh. Bëhet fjalë për sulmuesin anësor,...

Sport 21:40 - 4 Mars, 2019

Lajm i madh për Skënderbeun/ Ja kur do të rikthehet në fushë Dejvi Bregu

Dejvi Bregu duket se po e kalon dëmtimin që pësoi pak muaj më parë kur ishte në formën e tij më të mirë dhe padyshim lideri...

Sport 21:59 - 10 Janar, 2019

Sulmuesi i Skënderbeut operohet me sukses/ Ja kur mund të bashkohet me ekipin

Futbollisti i Skënderbeut, Dejvi Bregu, iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale ditën e sotme, pas dëmtimit të marrë në krahun e majtë gjatë ndeshjes miqësore ndaj Tiranës...

Sport 17:01 - 9 Janar, 2019

Konfirmohet lajmi i keq për Skënderbeun/ Futbollisti më kryesor i ekipit mbyll sezonin para kohe

Skënderbeu luajti sot ndeshjen miqësore ndaj Tiranës, takim që përfundoi me rezultatin 2-1. Mirëpo pavarësisht fitores së skuadrës korçare, ekipi i drejtuar nga Orges Shehi ka...