Connect with Us

All posts tagged "deklarate"

Sport 14:03 - 5 Mars, 2020

Ylli i PSG-së “kopjon” Eni Imamin, ja deklarata turpëruese

“Jam i lumtur për golin, por jam akoma më i lumtur për tre pikët që i morëm”. Në pamje të parë kjo deklaratë duket normale, por...

Seria A 16:32 - 1 Mars, 2020

Gennaro Gattuso bën deklaratën më epike të vitit, do shkriheni së qeshuri

Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, mbetet unik me deklaratat e tij. Napoli i tij fitoi ndaj Torinos me rezultatyin 2-1 dhe u fut sërish në garë...

La Liga 19:21 - 22 Shkurt, 2020

Debutoi sot me Barcelonën, sulmuesi bën deklaratën epike

Martin Braithwaite debutoi me fanellën e Barcelonës në La Liga pasditen e sotme. Danezi u fut në minutën e 72-të në fushë dhe la shenjën e...

La Liga 15:11 - 7 Shkurt, 2020

E bujshme/ Mbrojtësi i Barcelonës lë nam pas eliminimit nga Kupa e Spanjës

Barcelona është eleminuar në mënyrë surprizuese mbrëmjen e djeshme nga kompeticioni i Kupës së Mbretit, ku ka humbur me rezultatin 1-0 ndaj Atletico Bilbao. Por kjo...

La Liga 20:30 - 5 Shkurt, 2020

Messi iu doli në mbrojtje shokëve, ata e surprizojnë në stërvitje

Te Barcelona ka lindur një debat mes Eric Abidal dhe Leo Messit. Drejtori sportiv akuzoi ekipin dhe u shpreh se disa lojtarë nuk kanë dhënë maksimumin...

Premier Liga 09:11 - 8 Janar, 2020

Nuk e di se ku jam/ Pogba i çudit të gjithë me deklaratën që bën nga spitali

Rrjetet sociale dhe Paul Pogba duket se kanë një lidhje të fortë dashurie. Mesfushori është mjaft i fiksuar pas tyre, ku kalon shumë kohë dhe tregon...

Seria A 09:31 - 2 Nentor, 2019

Mamaja e Cristiano Ronaldo trondit botën e futbollit me këtë deklaratë/ Seriozisht e ka kjo?!

Dolores Aveiro, e ëma e Cristiano Ronaldos, ka shpërthyer në një deklaratë që ka dhënë për mediat në Portugali. SICNoticias ka publikuar videon, ku ajo shfaqet...

BundesLiga 20:21 - 17 Tetor, 2019

Kovac bën “prapakthehu”/ Gabova me deklaratën për Muller

Para ndeshjes së fundit të Bayern në Bundesligë kundër Hoffenheim, trajneri Kovac bëri një deklaratë të fortë për një nga yjet e ekipit, që shkaktoi mjaft...

Sport 20:53 - 8 Qershor, 2019

Daja rikthehet te Skënderbeu?/ Kjo deklaratë e trajnerit i thotë të gjitha

Ilir Daja është opsion për Skënderbeun. Trajneri kryeqytetas, i cili sezonin e fundit drejtoi Flamurtarin dhe e mbylli kampionatin në vendin e pestë, ka disa oferta....

Sport 10:25 - 25 Maj, 2019

Neymar lëshon ‘bombën’ e radhës/ Po tani ku do të transferohet?

Pas Kylian Mbappe që disa ditë më parë tha se është i gatshëm për përgjegjësi më të mëdha, ndoshta edhe larg PSG-së, tani është Neymar që...

Sport 13:10 - 18 Maj, 2019

Deklarata e vitit/ Ish-ylli i Italisë: Ja çfarë do të bëjë kur të mos luajnë më Ronaldo & Messi

Ai mbetet një nga sulmuesit më të mirë në historinë e Italisë dhe jo vetëm. Pas shumë ditësh të kaluara në Miami, Bobo Vieri do të...

Sport 12:15 - 21 Mars, 2019

Deklarata më e fortë e javës/ Paul Pogba tërbon tifozët e Realit

“Real Madrid është një ëndërr për të gjithë fëmijët, për të gjithë futbollistët, veçanërisht me Zidane. Unë jam i lumtur në Manchester, por nuk i dihet...

Sport 19:40 - 2 Shkurt, 2019

Reagon ashpër Skënderbeu pas asaj që ndodhi sot/ Do braktisim kampionatin!

Skënderbeu u mund në Fushë Krujë nga Kastrioti me rezultatin 2-1, një ecuri negative e korçareve me 5 humbje radhazi. Gjithsesi para ndeshjes u regjistrua një...

Sport 11:05 - 19 Maj, 2018

“S’merremi me matrapazët”/ KF Vllaznia reagon pas akuzave të Kamzës

Pas akuzave të klubit të Kamzës për drejtuesit e Vllaznisë, vjen reagimi i kësaj të fundit. Përmes një deklarate për shtyp, KP Vllaznia thekson se klubi...