Connect with Us

All posts tagged "demtim horror"

Sport 12:16 - 23 Janar, 2020

Pësoi dëmtim të frikshëm, futbollistja befason me deklaratën e saj

Rrjete sociale janë bërë tashmë një pjesë e pandarë e jetës tonë. Përdoruesit mundohen që të veprimtarin e tyre jetësore ta ndajnë me miqtë dhe shokët....

Premier Liga 15:56 - 17 Janar, 2020

Pësoi dëmtim horror 3 muaj më parë, vjen lajmi i madh për kampionin e botës

Në fillim të muajit tetor, Hugo Lloris pësoi një dëmtim horror në sfidën ndaj Brighton. Kapiteni i Tottenham u largua nga fusha me barrelë, teksa pësoi...

Premier Liga 22:01 - 30 Dhjetor, 2019

“Koka juaj është bërë prej betoni”, futbollisti publikon fotografinë nga dëmtimi horror

Përplasje me shokun e skuadrës mund t’i kishte shkaktuar probleme të mëdha mbrojtësit të Cardiff City, Joe Bennett. 28-vjeçari u përplas me Junior Hoilett gjatë duelit...

Sport 14:01 - 29 Shtator, 2019

Ndërhyrje kafshërore/ Video: Dëmtim i frikshëm për ish-yllin e Barcelonës

Ish-ylli i Barcelonës, Giovani dos Santos, që tani luan në Meksikë te Club America, në ndeshjen e fundit ka pësuar një dëmtim horror. Futbollisti i Gudalajara,...

Sport 16:51 - 21 Qershor, 2019

Video: Dëmtim horror/ Futbollisti spanjoll del nga spitali me 70 të qepura

Deportivo La Coruna hodhi një hap të sigurtë drejt ngjitjes në La Liga, teksa mposhti pastër 2-0 në takimin e parë final ndaj Mallorca. Por, përpos...

Sport 18:44 - 3 Shkurt, 2019

Dëmtim i frikshëm në Angli/ Sulmuesi “merr” dhuratë taka fytyrës

Momenti tmerri janë regjistruar në ndeshjen e Championship, mes Reading dhe Aston Villës. Protagonist ka mbrojtësi i Aston Villa, Tyrone Mings, që ka dëmtuar keqazi kundërshtarin,...

Sport 11:08 - 27 Gusht, 2018

Moment i tmerrshëm/ Dëmtimi horror i mbrojtësit të Sevillas, nxjerr krahun pas rënies në fushë

Natë e frikshme për yllin e Sevillas, Sergio Escudero, i cili pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen mbrëmë kundër Villarealit. Në një dyluftim në ajër,...