Connect with Us

All posts tagged "ditelindje"

Sport 15:16 - 29 Mars, 2020

Idriz Batha kishte dje ditëlindjen, Erion Braçe i habit të gjithë me postimin për mesfushorin e bardhebluve

Idriz Batha ditën e djeshme ka festuar 28 vjetorin e lindjes dhe urimet për mesfushorin e Tiranës kanë qenë të shumta. Zv. Kryeministri Erion Braçe I...

Sport 17:51 - 21 Mars, 2020

Fati i keq i Ronaldinhos, e feston ditëlindjen e 40-të në… burg

Dikur “ndriçonte” stadiumet e Europës dhe botës me klasin e tij të padiskutueshëm në sportin më popullor në botë, futbollin, ndërsa sot braziliani Ronaldinho është “një...

Sport 15:49 - 21 Mars, 2020

Ditë e veçantë për Gavazajn, Kukësi i bën urimin special

Enis Gavazaj futbollisti i Kukësit feston sot ditëlindjen e tij të 25-të. Klubi i Kukësit e ka uruar futbollistin me anë të një postimi në rrjetet...

Seria A 12:20 - 6 Shkurt, 2020

Georgina zbulon dhuratën që i bëri Ronaldos për ditëlindjen/ 114 mijë paundë

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, festoi ditën e djeshme 35 vjetorin e lindjes. Portugezi u urua nga e gjitha bota sportive dhe jo vetëm. Detyrën më...

Seria A 16:22 - 5 Shkurt, 2020

Video: Ka ditëlindjen sot, por nuk do ta besoni si e ka festuar Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka mbushur 35 vjeç ditën e sotme dhe e ka festuar ditëlindjen në fushë me shokët e skuadrës gjatë seancës së sotme stërvitore. Klubi...

Sport 15:52 - 24 Janar, 2020

Neymar lë pas festat e shfrenuara për ditëlindjen, ja si do ta festojë këtë herë

Më 5 shkurt Neymar do të mbushë 28 vjeç. Ndryshe nga herët e tjera, kur e festonte ditëlindjen me festa të shfrenuara, që zgjasin disa ditë,...

Sport 16:39 - 3 Janar, 2020

Festë në familjen e Michael Schumacher, ja sa vjeç mbush legjenda sot

Vitet kalojnë dhe misteri për shëndetin e tij sa vjen e shtohet. Michael Schumacher është padyshim një legjendë e sportit botëror. Gjermani feston sot ditëlindjen e...

Sport 17:15 - 16 Qershor, 2019

Klopp mbush sot 52 vjeç/ Zbulohet vendi i çuditshëm ku po e feston ditëlindjen

Trajneri Jurgen Klopp feston sot 52-vjetorin e lindjes. Një ditëlindje e veçantë për trajnerin gjerman, që tashmë është kampion i Europës me Liverpool. Trajneri ka zgjedhur...

Sport 11:43 - 3 Prill, 2019

Maradona uron vajzën për ditëlindje/ Ajo e refuzon

Është dashuri e trazuar ajo e Diego Armando Maradonës për vajzën e tij, Dalma, për shkak të marrëdhënieve të tensionuara mes El Pibe de Oros dhe...

Sport 11:56 - 19 Mars, 2019

FSHF uron Strakoshën me rastin e ditëlindjes/ Reagojnë ashpër tifozët (Foto)

Në kampin kuqezi ka pasur shumë lëvizje kohët e fundit ku një nga surprizat e mëdha ka qenë përjashtimi i portierit Thomas Strakosha i cili për...

Sport 13:34 - 13 Mars, 2019

U tërbua në ditëlindjen e Neymar/ Ylli i Barcelonës kërkon falje

Arthur Melo u shfaq në konferencën e shtypit para ndeshjes Barcelona-Olympique Lyon, që korespondon me kthimin e raundit të dytë të Ligës së Kampionëve. Braziliani dha...

Sport 12:01 - 19 Shkurt, 2019

Icardi mbush sot 26 vjeç/ Ja çfarë ka planifikuar Interi për ditëlindjen e tij

Një paqe mund të vijë që sot midis skuadrës zikaltër dhe ish-kapitenit Mauro Icardi. Sot, argjentinasi feston ditëlindjen e tij të 26-të. Sipas asaj që raporton...

Sport 13:33 - 14 Shkurt, 2019

Ylli i PSG-së feston ditëlindjen/ Kërcimi epik i tij po bën xhiron e rrjeteve sociale

Pas festës së fitores nga Manchester United, në shifrat 2-0 të martën në Champions League, dy yje të PSG-së kanë festuar ditëlindjet e tyre në një...

Sport 17:35 - 5 Shkurt, 2019

Neymar shpërthen në lot/ Momenti më i vështirë në ditëlindjen e tij

Neymar organizoi mbrëmë një festë të madhe me 500 të ftuar për të festuar ditëlindjen e tij të 27-të. Një ndër momentet më prekëse të festës...

Sport 15:16 - 5 Shkurt, 2019

Ronaldo mbush sot 34 vjeç/ Ja dhurata që i bën Juventusi

Juventusi sot ka arsye për të festuar, pasi “guri i çmuar” i organikës së tyre, Cristiano Ronaldo, vjen në 34-vjetorin e lindjes së tij më në...