Connect with Us

All posts tagged "djali"

Sport 08:14 - 6 Shkurt, 2020

Dinastia Schumacher vazhdon/ Djali i dytë i legjendës do të garojë në Formula 3

Djali i Michael Schumacher, David Schumacher, është vënë në ndjekje të hapave të babait të tij. 18 vjeçari do të konkurrojë në Formula 3, me ekipin...

Sport 20:59 - 30 Prill, 2019

Zidane largon djalin nga Reali / Skuadra e tij e re nuk ka lidhje me elitën

Çështja e portierëve te Real Madrid është ende e pazgjidhur. Pas belgut Thibaut Courtois një tjetër portier që pritet të largohet nga skuadra “merengues” në fund...

Sport 20:15 - 5 Janar, 2019

“Bëmë baba të të ngjaj”/ Shikoni si djali i Ronaldos “poshtëron” moshatarët e tij

Ndërsa skuadra e parë e Juventusit ka përfituar nga transferimi i Ronaldos, e njejta gjë duket se vlen edhe për të rinjtë e skuadrës italiane. Vetëm...

Sport 22:45 - 16 Gusht, 2018

Bëhuni gati, njerëz/ Po vjen djali i legjendarit Ronaldinho!

Djali i Ronaldinjos është lojtari i Kruzeiros, mbasi ka kaluar provën me ekipin brazilian. 13-vjeçari, Zhoao Mendez, është bashkuar me të rinjtë e ekipit, por u...

Sport 18:15 - 30 Nentor, 2017

Ronaldo shpërndan videon / Djali i tij gjuan identik si i ati

Nuk diskutohet që djali i yllit Cristiano Ronaldo, Cristiano Junior, ka marrë rrugën për t’u bërë lojtar i klasit botëror si i ati. Mënyra e veçantë...

Sport 17:27 - 10 Nentor, 2017

Gjeti 5 paundë pranë stadiumit, djaloshi i çon letër klubit të zemrës

Futbolli është gjithmonë një sport i mbushur me histori të jashtëzakonshme. Por, sidomos kur flasim për Britaninë e Madhe, ishullin e lumtur dhe atë ku topi...

Sport 14:40 - 1 Gusht, 2015

Nderron jete ne moshen 46-vjecare djali i legjendes se futbollit gjerman, Franz Beckenbauer

Në familjen Beckenbauer ka rënë zia. Djali i madh i Kaiser Franz Beckenbauer, Stephan, ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare. Stephan ishte fëmija i madh nga...