Connect with Us

All posts tagged "drejtor sportiv"

Sport 17:00 - 21 Mars, 2020

Arbitri i Superiores ka mbetur rrugëve në Gjermani/ Drejtori i klubit të Superiores tallet: Hajde me biçikletë

Shqipëri prej më shumë se një jave është në izolim total. Përhapja e coronavirusit në vend ka detyruar Qeverinë ashtu si në çdo vend tjetër në...

Sport 17:19 - 18 Mars, 2020

Drejtori i Kukësit kërcënon Tiranën/ Të kalojmë këtë situate dhe do na shihni

Nderim Nexhipi ka folur për situatën në të cilën gjendet vendi, si ka ndikuar pauza te skuadra e Kukësit dhe objektivi pas rinisjes së kampionatit. Në...

Sport 16:50 - 18 Mars, 2020

“Nuk dua titull në tavolinë”/ Drejtori i Tiranës flet nga karantina

Arbi Laçi ka folur në një lidhje direkte me emisionin “Fan Zone” në Supersport për situatën në të cilën gjendet vendi dhe kampionati në Shqipëri. Drejtori...

Seria A 13:40 - 5 Dhjetor, 2019

“Cristiano Ronaldo ka mbaruar? Mos më bëni të qesh!”

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka sulmuar të gjithë ata që thonë se Cristiano Ronaldo ka prekur “fundin”. Portugezi nuk e fitoi dot Topin e...

Sport 18:43 - 17 Korrik, 2019

Nuk kishte më vend në ekip / Futbollisti bën për spital drejtorin sportiv

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në futbollin rumun. Disa lojtarëve ju është komunikuar nga klubi se duhet të gjejnë një skuadër të re, por jo...

Sport 15:37 - 27 Qershor, 2019

PSG “flakë” në merkato/ Leonardo zyrtarizon dy goditjet e para

Në Paris merkatoja nis zjarr, me kampionët e Francës që duket se kanë siguruar dy blerje menjëherë. Ander Herrera dhe Pablo Sarrabia do të jenë lojtarë...

Sport 15:42 - 9 Qershor, 2019

Pak ditë më parë u largua nga Milani/ Gati firma me PSG-në

Milani e mbylli sezonin duke mos i përmbushur objektivat dhe duke mos arritur kualifikimin për në Champions League. Për këtë arsye, i pari që u largua...

Sport 22:35 - 6 Qershor, 2019

Tare konfirmon interesimin e Milanit/ Gjithçka mund të ndodhë

Në një intervistë për “Top Channel”, drejtori sportiv i Lazios, shqiptari Igli Tare, ka sqaruar pozitat e tij te bardhekaltrit, në një moment kur është përfolur...

Sport 14:53 - 28 Maj, 2019

Guardiola te Juventusi?/ Jetojmë në një botë të çuditshme!

Lajme të bujshme qarkulluan ditë më parë se Pep Guardiola kishte pranuar ofertën e Juventusit për të marrë drejtimin e skuadrës për katër vitet e ardhme,...

Sport 09:47 - 7 Maj, 2019

A duhet të ketë Kombëtarja më shumë lojtarë nga Kategoria Superiore?/ Olsi Rama befason me përgjigjen e tij

Kombëtarja A nuk është se i ka kushtuar shumë rëndësi lojtarëve që luajnë në Superiore. Nga lista me 23 lojtarë që grumbullohen për çdo ndeshje të...

Sport 13:51 - 8 Prill, 2019

De Biasi: Ja për çfarë fola 5 orë me Dukën/ Në Shqipëri kthehem vetëm si…

Ish-trajneri i Kombëtares, i cili shkroi historinë me kuqezinjtë, është shfaqur sërish në kryeqytetin shqiptar. Në një intervistë për “Panorama Sport”, Gianni De Biasi tregon se...

Sport 13:03 - 22 Mars, 2019

Shqipëri-Turqi, ja për kë bën tifo drejtori turk i Vllaznisë/ Do të jetë ndeshje e bukur por…

Fati e desh që ndeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë të luhej në Shkodër, në stadiumin e klubit ku drejtor sportiv është pikërisht një turk, Engin Firat....

Sport 16:55 - 18 Mars, 2019

Situatë e tensionuar te Bayerni/ Drejtori Sportiv: Nuk më intereson çfarë thotë presidenti

Bayern fluturon në kampionat, fitoi 6-0 ndaj Mainz fundjavën e shkuar dhe është në krye falë diferencës së golave, por duket se në kupolën drejtuese të...

Sport 10:36 - 11 Mars, 2019

Rrëfehet drejtori sportiv i Kamzës/ Po diskriminohemi, sa për arbitrin që u dhunua…

Pas dhunës së ndodhur së fundmi në stadiumin e Kamzës, ku tifozë dhe drejtues dhunuan arbitrin Eldorian Hamiti, për emisionin ‘Fair Play’ ka folur drejtori sportiv...

Sport 15:11 - 5 Mars, 2019

Reagon babai i drejtorit të Kamzës/ Djalin tim e ndaluan kot, policia të mos sillet si e verbër

Bardhyl Matraxhiu, babai i drejtorit sportiv të Kamzës, Andi Matraxhiu, ka reaguar për arrestimin e djalit të tij dy ditë më parë. Nëpermjet një statusi në...