Connect with Us

All posts tagged "droge"

Premier Liga 16:03 - 27 Shkurt, 2020

Ish-ylli i Barcelonës po shkëlqen këtë sezon, i habit të gjithë me deklaratën e tij/ Mund të shisja drogë…

Ylli i Premier Leagues, Adama Traore, ka treguar historinë e tij të dhimbshme të fëmijërisë. Sulmuesi i krahut ka treguar për fëmijërinë e tij dhe kohën...

Sport 14:55 - 18 Janar, 2020

Historia e jashtëzakonshme/ Ronaldo dikur e konsideronte talent më të madh se veten, tani është i arrestuar për trafik droge

Kur Cristiano Ronaldo prezantohej te Manchester United në vitin 2003, kishte thënë se është një lojtar portugez më i mirë se ai, quhet Fabio Paim. Si...

Premier Liga 19:59 - 11 Tetor, 2019

Rrëfimi i veçantë i mbrojtësit të njohur/ Kur isha 13-vjeç rrezikova infarktin për shkak të alkoolit

Timm Klose është prej 3 vitesh pjesë e Norwich. Mbrojtësi zviceran, i cili numëron 17 ndeshje të zhvilluara me kombëtaren e tij, ka rrëfyer diçka nga...

Seria A 21:37 - 9 Tetor, 2019

Festë me prostituta dhe kokainë/ Publikohet videoja tronditëse e ish-yllit të Milanit

Ish-ylli i Milanit, Romës dhe PSG-së, Jeremy Menez, pasi dështoi në Europë, vendosi të transferohej në Meksikë te Club America gjatë sezonit 2018-2019. Francezi dështoi edhe...

Seria A 23:10 - 7 Gusht, 2019

Ngjarje e rëndë në Itali/ Vritet me plumb në kokë lideri i tifozëve të klubit të madh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytetin e Italisë. Lideri i ultrasve të Lazios, Fabrizio Piscitelli, i njohur me nofkën Diabolik, është vrarë sonte...

Sport 20:56 - 18 Qershor, 2019

Sulmuesi brazilian tregon anën e errët të jetës së tij/ Po, kam përdorur drogë

Përdorimi i substancave të ndaluara është një nga armiqtë më të mëdhenj të sportistëve. Por, Mario Jardel, ish-sulmuesi i Portos ka bërë një deklaratë tronditëse ditën...

Sport 16:16 - 29 Maj, 2019

Drogë dhe femra në dhomën e hotelit/ Sportisti mohon videon që e turpëroi në sytë e të gjithëve (video)

Lojtari i hokejit në akull, Evgeny Kuznetsov u filmua para një viti teksa ishte në një dhomë hoteli, i shoqëruar nga një femër e panjohur dhe...

Sport 13:08 - 20 Mars, 2019

Arrestohet ish-futbollisti i njohur/ Transportoi 4 tonë kokainë në SHBA

Një ish-futbollist kolumbian është arrestuar mbrëmë nga policia në Cali pasi akuzohet si pjesë e një rrjeti trafiku ndërkombëtar droge. Jhon Viafara lojtar i cili në karrierën...

Sport 21:28 - 7 Shkurt, 2019

Drejtori i ekipit u kërkon lojtarëve të drogohen/ Ja çfarë bënë ata

Jose Luis Prazeres, trajneri i FC Serpa (Portugali), është larguar nga klubi. Atë e kanë ndjekur edhe stafi teknik bashkë me 13 lojtarë. Arsyeja e këtij vendimi...

Sport 18:00 - 21 Janar, 2019

E akuzuan se ka përdorur drogë/ Ylli brazilian: Jam pak i çmendur, por jo i trashë…

Në një intervistë të fundit për “Canal +”, Neymar ka mohuarefuqishëm thashethemet në lidhje me përdorimin e drogës, në prag të Vitit të Ri: “Jam i...

Sport 13:12 - 7 Dhjetor, 2018

Tronditet Anglia/ Futbollistët e Arsenalit përdorin drogë

Një festë mes shokësh, pak ditë para fillimit të sezonit, por me drogë brenda: ‘The Sun’ ka publikuar në numrin e sotëm pamjet skandaloze të 6...

Sport 12:08 - 11 Shtator, 2018

Rrëfehet Maradona/ Ja prej kujt e lashë drogën

Eshtë zhvilluar konferenca e parë për shtyp e Diego Armando Maradonës si trajneri i ri i Dorados de Sinaloa, klubit që luan në Primera A, ligën...

Sport 23:32 - 7 Mars, 2016

Maria Sharapova, pozitive në testin e drogës/ Pezullohet 4 vite nga tenisi

Maria Sharapova është ndaluar deri në katër vjet për të luajtur tenis pasi ka dështuar në një test droge të këtij viti në Australian Open. Testi...

Sport 16:10 - 30 Korrik, 2015

Babai i Arturo Vidal zihet me droge

Erasmo Vidal, babai i mesfushorit të ri të Bayern Munichut, Arturo Vidal është arrestuar nga policia nën posedim të drogës. Erasmo u ndal nga policia  në...