Connect with Us

All posts tagged "duel"

Sport 15:03 - 1 Mars, 2020

BOKS/Zyrtarizohet dueli i shumëpritur nga të gjithë

Deontay Wilder nuk dorëzohet. E lajmëroi pak ditë më parë me një postim me rrjetet sociale, ndërkohë që tani konfirmohet se në mesin e muajit korrik...

Sport 12:01 - 12 Mars, 2019

Si do të ishte një garë e Formula 1 pa makinën Ferrari? / Hamilton i befason të gjithë me përgjigjen e tij

Si do të ishte një garë e Formula 1 pa makinën Ferrari? Përgjigjen e kësaj pyetje e jep Lewis Hamilton, kampioni i botës. Piloti i Mercedes...

Sport 15:18 - 1 Mars, 2019

McGregor rikthehet sërish në kafaz/ Ja cili do të jetë rivali i tij

Rikthimi në kafaz i Conor McGregor pritet të ndodhë më 6 korrik, në eventin UFC-239 që do të zhvillohet në Las Vegas. Lajmin e ka konfirmuar...

Sport 12:43 - 20 Shkurt, 2019

Ndizet dueli mes dy boksierëve të mëdhenj/ Nuk mungon konfrontimi fizik dhe ofendimet

Anthony Joshua u takua për herë të parë me kundërshtarin e tij të ardhshëm Jarell Miller. Dueli ndaj boksierit amerikan do të jetë i pari për...

Sport 17:03 - 29 Janar, 2019

Konkurrenca mes Messit dhe Ronaldos nuk ka fund/ Ja rekordi ku duelojnë tani

“Lufta” mes Cristiano Ronaldos dhe Messit nuk ka mbaruar, edhe pse portugezi tashmë luan në Serie A. Me golin e shënuar me penallti në fund kundër...

Sport 22:25 - 18 Tetor, 2018

Hysaj: ‘Ronaldo nuk ka shënuar kurrë kundër meje’/ Tifozët e Juves i kujtojnë këtë moment

Lojtari i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, ka dhënë një intervistë për “Radio Kiss Kiss Napoli”, ku është shprehur se: “Ronaldo nuk ka mundur të shënojë ende...

Sport 14:45 - 18 Maj, 2017

E konfirmon vetë presidenti / Shumë shpejt një duel McGregor-Mayweather

Nëse jeni një ndjekës i sportit të boksit, lajm më të mirë se ky vështirë se do të donit për të dëgjuar. Një nga përballjet më...