Connect with Us

All posts tagged "duro"

Sport 12:37 - 1 Mars, 2020

Shkurtaj reagon pas largimit të Duros, ja mesazhi që ka për të (foto)

Kukësi vendosi të shkarkojë teknikun Shpëtim Duro ditën e djeshme, menjëherë pas barazimit 2-2 ndaj Teutës. Një shkarkim ky që erdhi si i papritur për të...

Sport 11:08 - 11 Janar, 2020

Duro e konfirmon: Ja ku do jetë e ardhmja e Kristal Abazajt

Kristal Abazaj shënoi golin e vetëm të Kukësit, ndërkohë që trajneri Shpëtim Duro e vlerëson sulmuesin e krahut. Mediat belge kanë folur për një lëvizje të...

Sport 22:00 - 26 Dhjetor, 2019

E gjobiti pas përplasjes me tifozët, zbulohet shifra që do i mbajë Kukësi Shpëtim Duros

E ka mbyllur vitin në vend të parë, edhe pse luan gjithnjë jashtë fushës së vet, por kjo nuk mjafton që trajneri Shpëtim Duro t’i kalojë...

Sport 11:34 - 26 Dhjetor, 2019

U përplas me tifozët, Kukësi merr vendimin e papritur për Shpëtim Duron

E ka mbyllur vitin në vend të parë, edhe pse luan gjithnjë jashtë fushës së vet, por kjo nuk mjafton që trajneri Shpëtim Duro t’i kalojë...

Sport 09:54 - 22 Dhjetor, 2019

Habit Duro: Nuk dua merkato, ky Skënderbe nuk është fare si ai…

Kukësi i Shpëtim Duro ka katër fitore radhazi dhe trajneri tiranas, me shumë eksperiencë në futbollin shqiptar, në intervistën që ka dhënë për “Rtshsport”, para takimit...

Sport 15:27 - 18 Dhjetor, 2019

Kukësi ka nisur shkëputjen, habit Shpëtim Duro: Rivali më i vështirë është Bylisi

Kukësi arriti të merrte fitoren e katërt radhazi duke mundur me rezultatin 1-2 Vllazninë. Në një prononcim për “Supersport”, trajneri Shpëtim Duro u shpreh se Kukësi...

Sport 18:21 - 14 Dhjetor, 2019

Kapi vendin e parë me Kukësin, Shpëtim Duro i befason të gjithë me deklaratën pas ndeshjes

Shpëtim Duro, trajneri i Kukësit ishte shumë i kënaqur pas fitores së skuadrës së tij, kundër Teutës, me rezultatin 4-0. Duro për “Supesport”, u shpreh se...

Sport 20:24 - 12 Dhjetor, 2019

Duro harron rivalitetin për titull: Për derbin zemra më anon nga Partizani

Java e 15-të e Kategorisë Superiore, do të ngrejë siparin me derbin e kryqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Një përballje që pritet të dhurojë spektakël, jo...

Sport 10:54 - 8 Dhjetor, 2019

Duro “profet”, e parashikon cili lojtar do shënojë te Kukësi dhe e zëvendëson

Kukësi fitoi 1-3 ditën e sotme ndaj Tiranës, por ajo që ra në sy ishte edhe mënyra e zëvendësimeve tek verilindorët. Një lloj “profecie” nga ana...

Sport 18:52 - 7 Dhjetor, 2019

Duro: Tiranën e kam mundur gjithmonë, ja për kë do bëj tifo në derbi

Trajneri i Kukësit, Shpëtim Duro, e pranoi se loja ndaj Tiranës e kënaq, madje edhe më shumë se fitorja me 3 gola dhe me përmbysje. Në...

Sport 18:47 - 15 Shtator, 2019

A ndikuan mungesat në humbjen e Kukësit?/ Duro tregohet i sinqertë

Trajneri i Kukësit, Shpëtim Duro, u duk i zhgënjyer nga humbja me Bylisin në transfertë, për më tepër me përmbysje, dhe nuk e pranon justifikimin e...

Sport 16:22 - 10 Prill, 2018

Një fazë e tërë pa fitore, Duro rekord negativ me Flamurtarin

Humbja në shtëpi ndaj Skënderbeut vendos një rekord negativ për Flamurtarin në këtë edicion, por edhe për trajnerin Shpëtim Duro. Për herë të parë vlonjatët e...

Sport 20:38 - 30 Mars, 2018

Duro: Periudhë vendimtare, me Kukësin të mos vendosë arbitri

Flamurtari do të kërkojë të largojë krizën. Kuqezinjtë nuk fitojnë prej 6 takimesh dhe në sfidën ndaj Kukësit duhet që kjo skuadër të ringrihet në këmbë....

Sport 23:07 - 10 Janar, 2018

Flamurtari nuk e ka mbyllur ende merkaton/ Në sulm për lojtarin e Bylis

Flamurtari ka qenë klubi më aktiv në merkaton e janarit, duke siguruar firmën e katër futbollistëve që në në dhjetor, për të nisur i plotë përgatitjet...

Sport 15:58 - 17 Dhjetor, 2017

Flamurtari nuk ia del ndaj Laçit / Duro: Nuk shqetësohem për lojën

Shiu lejoi të luheshin vetëm 45 minuta dje dhe Laçi futej në fushë sot me një gol të artë në favor, krijuar më shumë nga arbitri,...