Connect with Us

All posts tagged "e ardhmja"

La Liga 13:17 - 7 Janar, 2020

Real Madridi do të jetë i frikshëm/ Ja formacioni me super talentet e të ardhmes

Real Madrid ka filluar që tani të projektojë të ardhmen. “Los Blancos” së fundmi ka shfaqur interesim për transferimin e disa prej talentëve të rinj më...

BundesLiga 12:39 - 5 Dhjetor, 2019

Barcelona apo Bayerni?/ Babai tregon të ardhmen e Guardiolës

Pep Guardiola u zgjodh si trajneri më i mirë për vitin 2019 nga Federata Katalanase(Catalan FA), por ai nuk ishte prezent për ta tërhequr cmimin. Ndërkohë...

Sport 19:02 - 30 Maj, 2019

Robben zbulon të ardhmen/ Janë 4 pista në lojë

Arjen Robben ende nuk ka vendosur se ku do ta vazhdojë karrierën pas largimit nga Bayern Munich. Janë 4 opsionet për të ardhmen e 35-vjeçarit holandez,...

Sport 17:04 - 6 Maj, 2019

I ka dalë emri në shumë ekipe/ Antonio Conte zbulon një detaj të rëndësishëm

Që pas largimit nga Chelsea, emri i Antonio Conte-s është lidhur me shumë ekipe. Pothuajse me të gjithë gjigantët e Serisë A po ashtu dhe me...

Sport 14:31 - 19 Prill, 2019

Allegri shokon me deklaratën e tij pas eliminimit/ Ajax? Nuk ishte ndonjë skuadër e kushedi!

Massimiliano Allegri, trajneri i Juventusit ka dalë para medieve në prag të ndeshjes me Fiorentinën, ku në rast se marrin qoftë një barazim shpallen kampionë. Gjithsesi...

Sport 23:15 - 5 Mars, 2019

Alves nuk pyet për moshë / “Më shihni në Botërorin 2022”

Dani Alves nuk ngopet nga asgjë. Ai do ende më shumë në të ardhmen e tij si futbollist profesionist. Braziliani nuk mundi të ishte pjesë e...

Sport 22:03 - 6 Prill, 2017

United, Bayern apo Real / Griezmann zbulon të ardhmen

Antoine Griezmann mbetet një lojtar i Atletico Madridit. Ylli francez ka dhënë mesazhin e tij të fundit injorues ndaj spekulimeve dhe interesit të skuadrave evropiane. Së fundmi...

Sport 13:12 - 29 Mars, 2017

Deklarata pas ndeshjes / Donnarumma frikëson Milanin

Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma, ka frikësuar klubin kuqezi me një deklaratë të fundit. Pas fitores 2-1 të Italisë në miqësoren me Holandën, gjiganti italian është...

Sport 17:19 - 28 Janar, 2016

Berisha, e ardhmja mund të jetë në Romë

Edhe pse arriti marrëveshjen për rinovimin, gardiani kuqezi, Etrit Berisha ka arritur të tërheqë vëmendjen e trajnerit Stefano Pioli me paraqitjet e javëve të fundit. Sipas...

Sport 12:53 - 10 Tetor, 2015

E ardhmja e De Biazit vendost në Yerevan

Të dielën nuk varet vetëm fati i kuqezinjve të Kombëtares sonë, nëse do të marrin pjesë në finalet e Francë 2016-s, apo do të dështojnë në...

Sport 15:10 - 22 Korrik, 2015

Ibrahimovic: E ardhmja ime është në duart e Raiolas

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimovic ka thyer heshtjen. Ai ka komentuar spekulimet rreth largimit nga klubi dhe rikthimit në Milan. Por, ylli suedez insistoi se...