Connect with Us

All posts tagged "eksperience"

Seria A 14:49 - 9 Tetor, 2019

Prezantohet trajneri i ri i Milanit/ Flet për eksperiencën tek Interi dhe gjithçka tjetër

Stefano Pioli është trajneri i ri i Milanit. Kuqezinjtë nuk kanë humbur kohë dhe e kanë prezantuar pasuesin e Marco Giampaolos. “Vij këtu me entuziazëm dhe...

Sport 12:21 - 25 Mars, 2019

I bëri të gjithë për vete në Shqipëri/ Ali Sowe rrëfen eksperiencën te Skënderbeu

Ali Sowe është nga ata sulmues të cilët kanë lënë gjurmë në kampionatin shqiptar. 24-vjeçari nga Gambia u transferua në Korçë, nëpërmjet formulës së huazimit nga...

Sport 17:30 - 15 Janar, 2019

Ish-trajneri godet Interin/ Aty u thinja për 85 ditë dhe shpenzova energji sa për 5 vjet

Inter ka ndërruar shumë trajnerë vitet e fundit, duke treguar hapur që nuk ka qëndrueshmëri në klub, të paktën deri në momentin që klubi kaloi në...

Sport 10:30 - 12 Shtator, 2015

Xavi: Katari, një eksperiencë emocionuese

Xavi Hernandez ka nisur një jetë të re në Lindjen e Mesme pasi u largua nga Barcelona ku shkroi historinë. Mesfushori spanjoll ndodhet në Katar nga...