Connect with Us

All posts tagged "Ergys Kaçe"

Kombëtare 16:37 - 30 Mars, 2020

Ergys Kaçe e ndan mendjen, do të largohet përfundimisht nga kampionati grek

Ergys Kaçe do të largohet për herë të parë në karrierë nga Greqia. Shumë huazime të njëpasnjëshme, ndërsa në të vetmin rast që ka qenë jashtë...

Sport 22:29 - 13 Janar, 2019

Sa i pafat!/ Mesfushori i Kombëtares lë në vend portierin grek, por ja ku përfundon topi

Panathinaikosi është ndalur në një barazim ndaj Xanthit, duke hedhur hap të gabuar në kampionat, pasi nuk marrë më shumë sesa rezultati 2-2. Gjithçka është barazuar...

Sport 19:08 - 9 Dhjetor, 2018

“Ringjallet” ylli i Kombëtares / Shënon sërish në Greqi duke i dhënë një mesazh të qartë Panuccit

Ergys Kaçe është kthyer në një hajmali për Panathinaikos.  Mesfushori i kombëtares shqiptare po zhvillon një sezon fantastik te klubi nga Athina, duke qënë një titullar...

Sport 20:23 - 11 Nentor, 2018

Sot qenka dita e shqiptarëve/ Ergys Kaçe shënon super gol në derbin e madh grek

Një e diel mjaft e bukur kjo e sotmja për futbollistët e kombëtares tonë. E filloi Berat Gjimshiti me golin e shënuar kundër Interit, më pas...

Sport 11:34 - 9 Shtator, 2018

Panucci bën prapakthehu/ Rikthen futbollistin e Kombëtares që e duan të gjithë tifozët

Ergys Kaçe duket se është rikthyer në Kombëtare për ndeshjen ndaj Skocisë, edhe pse mungonte në listën e bërë publike disa ditë më parë nga trajneri...

Sport 12:53 - 4 Shkurt, 2018

Kaçe e nis si titullar aventurën tek Panathinaikosi

Vetëm në ditën e fundit të tregut të transferimeve dimëror u zgjidh gjithçka për mesfushorin Ergys Kaçe. Por, duket se ka qenë një prej më të kërkuarve...

Sport 20:23 - 5 Janar, 2018

Kaçe gati të nënshkruajë me një klub të ri grek… por nuk varet nga ai

Një “po” ose një “jo” e mbrojtësit brazilian Rodrigo Moledo do të përcaktojë fatin e karrierës së Ergys Kaçes. Mesfushori shqiptar duket pranë largimit nga PAOK...

Sport 00:10 - 30 Mars, 2017

Opinion/ A ka patur përplasje mes De Biazit dhe Ergys Kaçes?

I ftuar në emisionin Opinion në një intervistë përball gazetarit Belndi Fevziu, trajneri i kombëtares Gianni De Biasi veç të tjerash ka treguar edhe për debatin...

Sport 17:14 - 23 Qershor, 2015

Udineze interesohet për Ergys Kaçen

Udineze ka shfaqur interes për kartonin e talentit kuqezi të PAOK-ut, Ergys Kaçe. Skuadra ka kohë që e ndjek me vëmendje mesfushorin dhe e sheh si...

Sport 10:27 - 6 Mars, 2015

Ergys Kaçe, një hap larg Hanoverit

Ergys Kaçe vetëm një hap larg Hanoverit. Mediat greke zbulojnë një tratativë mes klubit grek dhe gjermanëve të Hanoverit. Sipas “sportdog.gr”, drejtuesit e këtij të fundit...